Ігри@Mail.Ru
3 (24)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

В останні роки компанія mail.ru сильно активізувалася, запустила багато проектів, цікавих і не дуже, вдалих і провальних, але проте цей рух, а рух це життя, так що черговий главою в цьому житті став портал games.mail.ru, який, як передбачалося розробниками стане средоточением ігрової індустрії, чи так це насправді?

Перше що кидається на порталі в очі це обсяг усього, не знаю добре це чи погано, але складається відчуття що сюди вирішили помістити все що тільки знайшлося в інтернеті. Але якщо приділити порталу небагато часу, то досить просто стає в ньому орієнтуватися. Основних розділів тут чотири - Грати!, Все про ігри, Профіль і Форум.
Призначення двох останніх обговорювати точно не варто, що таке профіль і форум і так все зрозуміло, про решту ж поподробней.

Що стосується розділу «Грати!», То тут зібрали всі у що можна пограти, що логічно випливає з самої назви, розділ розбитий на наступні категорії:

 • міні-ігри
 • клієнтські
 • браузерні
 • прості
 • мобільні
 • ігри для PC


У розділі «Міні-ігри» ви знайдете всілякі маленькі игрульки типу карткових, лото, нард більярду, доміно, судоку, пасьянсів і іншого. Просто натискаєте на вподобане, логін і граєте.
Розділ Браузерні і Клієнтські зібрав у себе проекти в яких mail.ru так чи інакше взяла участь, тільки в одному випадку гра суто браузерна, в іншому потрібно завантажити якийсь клієнт для гри, але так чи інакше, за всі блага відповідає та ж команда розробників.

У розділі «Прості» вам представлені дійсно прості ігри, які можна завантажити на комп'ютер або планшет або мобільний пристрій і встановити їх окремо, не прив'язуючись до порталу. У цьому розділі ігор дуже багато і починаються вони з найпростіших настільних і закінчуються навіть примітивними квестами.

Розділ «Ігри для PC» ймовірно мало буде цікавий власникам андроїда, але проте тут можна придбати повноцінні версії деяких новинок ігрової індустрії. Якщо бути точним, то набуваєте ви електронний ключ і можливість завантажити контент з грою, але цим вже нікого не здивувати.

Що ж до розділу «Все про ігри» то тут рай для допитливих, для тих хто не хоче грати в щось просте чи браузерні, для тих хто хоче тримати руку на пульсі, так би мовити. Тут містяться підрозділи:

 • Новини - новини ігрової індустрії
 • Відео - ролики з популярних ігор
 • Статті - статті про найбільш популярні ігрові новинки
 • Ігри - База знань з ігор, вибравши одну ви отримаєте всі наявні скріншоти, відео, статті та огляди ігри, все в одному, грубо кажучи
 • База знань - кумедний розділ, прочитавши який можна буде трохи почати розуміти геймерів, тут міститься розшифровка багатьох понять і є описи головних героїв найпопулярніших історій

Реклама

завантажити Ігри@Mail.Ru 2.1.5 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Minor update
Загальна інформація
версія 2.1.5 (202)
дата завантаження 2020-10-26 09:36
Розмір 79.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки My.com B.V. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(24)
3.04★ 60.88%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/09/10 08:42
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |