Aviasales - дешеві авіаквитки
3.3 (48)

Aviasales - дешеві авіаквитки

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Якщо починати з цифр, то дана служба охоплює понад сім сотень авіакомпаній, причому пошук охоплює всілякі бюджетні варіанти, чартерні рейси, більше сорока агенств і навіть кілька спеціальних систем для бронювання. Так само включений пошук по всіляких сайтах і іншим ресурсам, що пропонують вам повітряний транспорт. Само собою тут є основні лінії, такі як Аерофлот, S7, Трансаеро і інші великі, в тому числі зарубіжні.

Завдяки тому що програма включає в себе практично всі пропозиції з усього світу, вам буде доступна можливість полетіти практично коли завгодно і куди завгодно, пошук відбувається швидко і завжди є варіант відсортувати за вартістю, літакам і будь-яким іншим параметрам. Ви можете задати тип літака, вартість квитків, клас перельоту і будь-які інші параметри вам цікаві.Особливості:

  • придбати квиток ви зможете безпосередньо зі свого мобільного пристрою не виходячи і додатки
  • велика кількість фільтрів для пошуку
  • зручний алгоритм порівняння знайдених результатів
  • можливість відправити вибірку на електронну пошту
  • можливість оплатити покупку різної валютою
  • онлайн карта цін на квитки в різні країни
  • історія ваших минулих запитів
  • наявність папки «вибране»

Реклама

завантажити Aviasales - дешеві авіаквитки 3.57.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Мы постоянно работаем над тем, чтобы предоставлять вам лучшие цены на авиабилеты. Это обновление включает в себя улучшения производительности, небольшие исправления и некоторое количество новых интересных функций.
Загальна інформація
версія 3.57.1 (87101)
дата завантаження 2021-04-26 09:03
Розмір 29.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

додавати чи змінювати події календаря та надсилати електронні листи гостям без відома власників

Дозволяє програмі додавати, вилучати та змінювати події, які можна редагувати на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати повідомлення від імені власників календарів або змінювати події без відома власників.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(48)
3.32★ 66.36%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/08/02 07:04
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |