AVG Uninstaller
4.2 (109)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Завантажити цю програму можна вже зараз і абсолютно безкоштовно, так буде завжди! Чи давно ви заглядали під капот свого андроїда? Скільки програм ви дійсно використовуєте? А які з них їдять найбільшу кількість пам'яті вашого пристрою? На всі ці питання і дозволить відповісти вже перший запуск програми. Ми часто встановлюємо програми і навіть не користуємося ними або забуваємо буквально після першого використання, але тим не менше, всі ці ігри та програми з'їдають дорогоцінну пам'ять, якою найчастіше не вистачає, що явним чином вплине на продуктивність вашого пристрою.

Додаток дасть вам можливість швидко переглянути список використовуваних додатків, дізнатися скільки місця на диску і який обсяг пам'яті вони використовують і відповідно видалити тих, хто вам не сподобається. Так само програма може дати вам своє власне бачення того, які програми варто видалити для оптимізації роботи. Так само ви зможете скласти список програм які потрібні вам при будь-яких умовах і додаток забуде про них, не пропонуючи їх видаленні знову.

Скорочуємо використання пам'яті, економимо батарею і розвантажуємо свій андроїд, навіть якщо ви користуєтеся потужної новинкою, рано чи пізно настане час коли і вона почне глючити і їсти батарею зовсім не так як в перший день використання, для таких ситуацій і існує софт, подібний даному.


Реклама

завантажити AVG Uninstaller 1.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.1 (183743)
дата завантаження 2014-11-08 16:54
Розмір 1.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-11-08 18:54:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

визначати об’єм пам’яті програми

Дозволяє програмі отримувати її код, дані та розміри кеш-пам’яті

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(109)
4.16★ 83.11%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/07/23 11:11
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |