Огляд Android L
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Всім привіт, це докладний огляд нової версії мобільної операційної системи від Google, Android L.

Чутки про масштабне оновлення до версії 5.0 ходили дуже давно, ближче до анонсу все начебто прийшли до єдиної думку, що нова версія отримає назву Lollipop, що в перекладі означає льодяник. Начебто все логічно, тим більше згадуючи назви попередніх версії.

На презентації Google I / O 2014 нам показали Android L. Можливо саме назва натякає на площину і мінімалізм нової операційки. Цього року компанія Google пішла по стопах Apple, представивши превью версію прошивки, а офіційний реліз повинен відбудуться до кінця цього року, в іншому як і IOS 8. Я думаю, що це безсумнівно правильний крок, краще випустити 1 стабільну версію і отримати задоволених кліетнов , ніж випускати по 4-5 мінорних апдейтів.

У цьому відео я розповім про всіх нових функція доступних у 1-ій превью версії для розробників.

Що відразу кидається в очі кардинально новий інтерфейс. Елементи дизайну стали більш плоскими, проте завдяки тіням присутній ефект об'ємності. Здається, що кожна іконка ширяє в повітрі.

Екран блокування тепер підтримує повідомлення, з якими можна взаємодіяти. Мені вони нагадали картки з Google Now. Для розблокування пристрою вам потрібно зробити свайп вгору, для швидкого здійснення дзвінка необхідно провести пальцем з лівого боку екрану, а швидкий доступ до камери зберіг своє значення, він також доступний свайпом з правої частини. Крім цього спростили процес розблокування, тепер ви зможете включити персональний режим, під час якого вам не потрібно буде постійно вводити пароль, якщо ви наприклад перебуваєте у себе вдома.

Після розблокування в очі відразу ж кидаються нові іконки нижній панелі, тепер замість звичних значків там розташовуються геометричні фігури, безсумнівно це справа смаку, мені такий варіант здався цікавим.

Меню запущених додатків тепер виглядає ось так: кожному додатком відокремлено велике вікно. Між ними можна швидко переключаться шляхом гортання, а закрити непотрібне додаток можна як і раніше свайпом. В цілому дизайн багатозадачності нагадав мені закладки з мобільного браузера Chrome.

У новій версії операційної системи Google приділили увагу автономності наших гаджетів, завдяки функції Battery Saver здатної оптимізувати роботу акумулятора і запуск різних процесів, пристрої на Android L зможуть працювати довше, в середньому на 90 хв.

Меню налаштувань придбало повністю новий дизайн, тепер воно виконано під флет проекті білого кольору. Пункти залишилися колишніми.

Тепер поговоримо про шторці повідомлень, починаючи з версії 4.2.2 вона була подвійна, тепер повідомлення та швидкі налаштування об'єднані в єдине ціле.

Дзвонилка теж отримала кардинально новий плоский дизайн подстать Android L.

Android L працює швидше і стабільніше попередніх версій, завдяки режиму ART. Віртуальна машину краще використовує оперативну пам'ять і повністю сумісна з 64 - розрядними процесорами. Мінусом, хоч і не критичним є те що, додатки тепер займають більше місця на пам'яті пристрою.

Нагадую, що це тільки перша збірка, до моменту релізу, який обіцяють нам восени все може зміниться, тому рекомендую підписатися на канал, щоб не пропустити огляд оновлень.

Дякуємо за перегляд, всім удачі!


Реклама

Огляд Android L для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

2014/06/29 08:56

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі:
© 2011-2019 mob-core.com  |