Epic Defense - Origins
4.2 (14)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Няшная розробники Cat Studio HK вирішили не кидати проек Epic Defense популярність якого була на висоті і зробили новітнє доповнення з новими можливостями! Вас чекає все те ж протистояння між людьми та орками, ті ж магічні башти і той же цікавий геймплей. Тільки ця варіація гри запропонує вам поліпшену графіку і круті візуальні ефекти, які зробили гру набагато цікавіше і приємніше! Але за все хороше треба платити, так що рівні зробили складніше а кількість видів ворогів збільшилася, так що бережіться!

Геймплей: у цій грі дуже важливий баланс, який виходить завдяки тому що ви купуєте вежі не просто на всі гроші що у вас є, а в міру збільшення зростання жертв серед противника, так само звичайні вежі нічого вам не дають, їх потрібно укомплектовувати дорогоцінними каменями символізують три стихії. Так що у нас є три кольори - червоний (вогонь), синій (лід) і золотий (грім), на кожну вежу необхідно поставити по 3 каменю щоб вона стала смертельною зброєю. Причому, що дуже важливо, ви можете комбінувати ці камені так як вам завгодно, а значить це близько десятка комбінацій кожна з яких має свої особливості. А добути дорогоцінні камені крім стартового набору можна тільки вбиваючи ворогів, так що ви завжди з нетерпінням будете чекати чергову хвилю і можливість добути новий камінь. Так само не забувайте що вежі можна покращувати, так що коли вороги будуть притискати вас - витрачайте гроші і прокачивайте потужність веж!

Графіка: графіка тут гарна і при цьому не сильно заморочені на деталях там де це не потрібно, тому що все що потрібно - красиве, все інше просто не кидається в очі. Більш того, графіка і особливо ефекти від веж дуже нагадує WOW, що теж додає їй балів, хіти не варто ігнорувати.

Інші позитивні сторони гри Epic Defense - Origins:

  • тут багато рівнів, їх близько шести десятків, які розбиті на дюжину регіонів і чотири довгих сценарію.
  • різні вороги вимагають різних веж, одним типом вам не обійтися
  • безліч комбінацій вежНегативні сторони:

  • на даний момент описати їх явним чином складноВисновок: чудова TD в яку повинен пограти кожен фанат жанру, особливо якщо вам сподобалася звичайна варіація Epic Defense!


Реклама

завантажити Epic Defense - Origins 1.2.6 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Fix bugs
Загальна інформація
версія 1.2.6 (26)
дата завантаження 2018-05-12 01:28
Розмір 27.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
4.2★ 84.08%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/07/05 07:41
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |