HERCULES: THE OFFICIAL GAME
4.2 (65)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Розробник Glu, що завоював свого часу популярність завдяки крутий грі GUN BROS і двом частинам FRONTLINE COMMANDO, останнім часом щось якось не на підйомі. Чого тільки коштує убогий ранер Dead Route огляд якого не так давно був на нашому сайті. Але вони вже робили гру по фільму Робот Поліцейський (теж по новому, само собою), так що і Геракл 2014 дістався їм. Але скажу відразу що розробники трохи схалтурили, бо ще рік тому у них вийшла гра BLOOD & GLORY, порівнявши яку з цією ви знайдете багато подібності ... але не будемо про це :)

Про Геракла чули всі, це найвідоміший герой з Міфів Стародавньої Греції, еталон сили, мужності і відваги. Так що коли ви качаєте гру про Геракла, логічно припустити що і чекаєте ви божевільного екшену, м'ясо, багато крові, страшних чудовиськ і, звичайно ж, головного героя - непереможного і незламного, безсмертного і непробивного. На жаль, все не так: (
Почну з негативу:

  • у гру яка повинна піарити фільм заштовхали Донат, навіщо? Гра є реклама, ви хочете збирати гроші за рекламу? Куди світ котиться?
  • Локацій мало, реально мало, ви будете боротися або перед якоюсь печерою, або в печері з гратами, якщо пройдете далі - побачите локацію в лісі і на якихось руїнах, так чи інакше, пересуватися по землях Греції вам не можна, ви просто десь опиняєтеся, причому локації повторюються, б'єтеся і все.
  • особливих змусив теж не чекайте, битися ви завжди будете проти одного супротивника, сила і екіпірування якого будуть рости
  • вбити вашого героя, тобто, нагадаю, ГЕРАКЛА, вбити простіше простого, пара трійка пропущених випадів противника і ви труп, в цілому б'єтеся майже на рівних, де логіка?
  • узагальнюючи - нудно, одноманітно, понуро, дивно, знову нудно


Що хорошого можна відзначити в грі HERCULES: THE OFFICIAL GAME

  • з графікою повний порядок, деталізація персонажів, красиве оточення, виглядає все дуже круто і, швидше за все, буде лага :)
  • багато озброєння та екіпіровки, добути яке без доната буде складно
  • є онлайн де можна битися проти реальних людей
  • ну і те що сподобалося найбільше - система бою. Ви не просто тикаєте на кнопку щоб герой бив, ви вибираєте як бити, як відбивати атаки, коли виставити щит, коли відбити своєю зброєю, при цьому атаки зверху знизу або центральні розрізняються, так само справа йде і з комбо, дуже круті тут битви, ще б не лагало ...


Висновок: пропіарити фільм у Glu не вийшло, більше того, якщо фільм буде таким же нудним я не хочу на нього йти! Той випадок коли інновацій у системі бою і крутий графіки не вистачить щоб позбутися ярлика «конвеєр шлаку».

Увага! Гра містить КЕШ, класти сюди: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити HERCULES: THE OFFICIAL GAME 1.0.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
▶ Bug fixes and other improvements to game performance
Загальна інформація
версія 1.0.2 (1020)
дата завантаження 2014-11-07 12:07
Розмір 17.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (2)
AegisLab → admob_1

TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0826

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-11-07 11:09:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Розмір 52.67 MB
дата завантаження 2014-07-03 19:52

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(65)
4.22★ 84.32%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/07/04 07:49
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |