Animas Online
3.7 (17)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Взагалі статтю варто було назвати «Вся правда про Gameforge», але стаття все ж про гру Animas Online, яка і стала причиною всього. Взагалі Gameforge робили дуже хороші і цікаві онлайн ігри, почали вони в 2003 році, приблизно з тих років, я і сам граю в один з таких проектів під назвою OGame, причому подібного було багато і для тих років це було шалено круто. До речі зараз аудиторія у них теж ого-го, більше 400 мільйонів зареєстрованих користувачів! Але є проблема. Активних серед них стає менше з кожним днем. Причин багато, але основна - браузерні онлайн гри вже не так популярні, а старі проекти загасають, тому що новачки туди не лізуть, а фанати відверто втомилися, загалом «все дуже погано», але вони не здаються! Для початку було прийнято рішення боротися з головним супротивником - мобільними додатками шляхом вливання в стан ворога. Gameforge почали робити програми для мобільних платформ і андроїда зокрема. Але і тут їх спіткала біда, тому що перші спроби були відверто провальними, нікому не цікаво грати в подобу браузерної гри на мобільному, це дивно і нудно, особливо при рівні поточної конкуренції. Так вже вийшло що я випробував багато їх ігор і ось чому - акції! Одна з хитрощів полягає в тому що в кожній грі є Донат, десь він реально допомагає, десь допомагає злегка, але він є. Але якщо ви не хочете вливати реальні гроші то можна добувати блага іншими способами, наприклад встановивши їх нову гру і Докачати до певного рівня, після якого видається спеціальний купон, активувати який можна в тій грі цього розробника в яку ви граєте і де вам все це стане в нагоді . Таким чином хитрі Gameforge набивають собі рейтинг, набивають кількість завантажень і відверто симулюють увагу до своїх мізерним іграм для андроїда. Мізерним причому, це слабо сказано, всі минулі ігри були дуже простими, просто тикаєте у все підряд, щось закінчується, можна або Донато або почекати, забиваєте на гру на пів дня, потім запускаєте, знову тикаєте і опа, купон! Що відбувалося у грі - складно сказати, бо не чіпляло ніяк взагалі, в передостанньому випадку вдобавок моторошно гальмувало, тупіло і взагалі.

Але ось вийшла гра Animas Online, з'явилася можливість зрубати черговий купон і побачивши що це рольова 3D гра я приготувався до найгіршого, але зрозумів що помилявся!

Сюжет гри Animas Online: ви опиняєтеся в чарівному світі під назвою Форест, тут живуть всілякі тварини, світ, гармонія і все таке, але тут припливають люди і починають все псувати, так що у вас немає вибору окрім як взяти одного з чарівних персонажів і відправитися шматувати людей. Реалізовано це так що ви бігаєте по своєму селі, підходите до NPC серед яких склад, інвентар, коваль, лев який видає місії та інші, отримавши ж місію вас переносить в інше місце, де ви воюєте, досить бюджетно, але не турбує.

Що є хорошого в грі Animas Online:

  • багато різних персонажів
  • красивий фентезі світ
  • стерпна 3D графіка
  • швидке завантаження місій, вікон та іншого
  • є досягнення
  • управління взагалі супер
  • є навчання яке дратує, але воно є
  • гра безкоштовна і без реклами


Але є і негатив, причому багато, помітити який відразу досить складно:
почну з малого, для початку гра заявлена ​​як онлайн, але поки я там зустрів лише ботів, які носяться по площі і кричать «Good day!», це ще можна списати на те що гра не запущена в повному обсязі. Далі графіка якої все ж не вистачає деталізації, але варто віддати належне - нічого не гальмує, але все ж деталізації не вистачає. Далі. Характеристики у зброї та іншого написані якось дивно, в них складно орієнтуватися, але звикаєш. З інвентарем теж якась фігня, його не можна використовувати на місіях, він дуже маленький, але при цьому на складі ви можете зберігати величезну кількість усього, сенс? А тепер найголовніше - без доната в гру грати складно, занадто складно. Для початку тут біда з економікою, до цін на зброю, броню і навіть пляшечки восполняющие життя / ману ціни такі, що один нуль там явно здається зайвим. Але ви можете отримати все це якщо заплатите реальних грошей! Так само ви отримаєте можливість більше досліджувати навколишні місцевості, причому процес дослідження зроблено дуже нерозумно - просто заповнюється рядок завантаження, але зате ви нічого не робите, а досвід гроші і предмети отримуєте. З Донатом ви зможете отримати бонус у місіях так як зможете брати з собою бота який аж на 5 рівнів вище вас, а значить буде розкладати всіх без вашої участі. Так само об'єктивно зазначу що персонажі в цілому дурні, не розумію навіщо робити їх різними тваринами, відразу починає скидатися на дитячу игрулька, так само немає крові, взагалі ніякої, що теж трохи псує враження.Як це виглядало без вкладення реальних грошей:
Моя мета була така - пройти перший сценарій і отримати купон. У сценарії виявилося багато місій, але проходилися вони досить швидко. Спочатку все було добре, я знаходив якусь зброю, запасався грошима, все зайве продавав, вже почав думати що впораюсь за годину - півтори, але на жаль. Перші проблеми з фінансами я відчув коли на останніх місіях був змушений купити зілля відновлюють життя, так як в парі зі мною грали суто боти а не реальні гравці і всі противники місили мене, тому що бот вічно тупив ззаду. Опишу це так, в середньому за місію я отримував 300-400 золота, комплект же з трьох баночок повністю відновлюють здоров'я коштує 900 монет. 2-3 таких комплекту і всі ваші накопичення зникають. Далі я відчув те що у мене погана броня і зброя, мене почали виносити. Довелося збирати гроші проходячи по кілька разів прості місії, причому збирав я на аптечки, на броню я б збирав тиждень :) І так, після кількох невдач і дурного гойдання на тупих місіях я зміг прокачати свого героя, обзавестися зброєю і бронею могутніше і дорожче, закупився аптечками і нарешті пройшов фінальну місію, отримав купон і навіть вирішив пограти ще трохи, що неймовірний прорив для Gameforge, раніше такого у мене не траплялося, я намагався видалити минулі гри як можна швидше. Але перший рівень другого епізоду відразу дав мені зрозуміти що хоче від мене розробник, а хочуть вони грошей! Просто за умови що персонажа я прокачав пристойно і це був усього перший рівень, але мене рознесли в пух і прах, я навіть до боса не добрався, так що я прийшов до висновку що без доната подальша гра перетворитися в страшну нервування.

Резюмуючи все вище написане: Gameforge молодці не дивлячись ні на що, зробили хорошу гру, нарешті. Я навіть рекомендую вам пограти в неї, але не розраховуйте пройти далі першого епізоду, бо далі доведеться витрачати гроші, а вже цього Animas Online не варто. Шановні розробники! Приберіть Донат і поправте ціни у NPC, я все прощу і повернуся, інші люди теж підтягнуться, але цього ніколи не трапиться при поточному розкладі, безкоштовними купонами тут справі не допомогти, вистачить симулювати!


Реклама

завантажити Animas Online 1.2.0 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.2.0 (20)
дата завантаження 2015-01-22 05:35
Розмір 12.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-01-22 07:39:27
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

KILL_BACKGROUND_PROCESS

KILL_BACKGROUND_PROCESS

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(17)
3.7★ 74%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/07/03 08:00
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |