XRacer: Traffic Drift
4 (155)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Назва у гри круте - XRacer: Traffic Drift, в очі відразу впадає слово «дрифт», але хочу вас розчарувати, ніякого дріфту не буде. Прив'язати небудь конкретне до тієї частини назви яка говорить що це «литок-Рейсер» теж не виходить, а от «Трафік» це те саме визначення яке підійде сюди найкраще. Якщо говорити просто, то це ранер, тільки тут ваш герой не біжить а сидить за бубликом автомобіля яким ви і керуєте, так що це ранер за участю автомобіля. Решта ж - класика жанру. Рухаємося суто вперед, то зліва то праворуч виникають інші автомобілі які потрібно об'їжджати ... ну і ніби як все. Але насправді не зовсім все.

Розробники дуже старалися зробити з цієї гри щось більше, так що нас чекають незвичайні нововведення. Наприклад крута графіка, не буду говорити що краща, але вона вкрай приємна, набагато краще ніж у аналогічних ігор, а ще автомобілі можна тюнінгувати (як технічно так і візуально), причому для цього відведено цілий гараж ... Так само тут є погода, день і ніч, кілька режимів гри, рейтинги які світяться в інтернеті і цілих п'ять тачок на вибір!

Суть гри: як і в будь-якому іншому ранер головне протриматися якомога довше і заробити якомога більше очок. Окуляри зароблятимуться краще якщо ви будете лихачить, гнати по зустрічній або проноситися дуже близько до інших автомобілів.

Плюси гри XRacer: Traffic Drift

  • незвичайний підхід до побитому жанру
  • хороша графіка
  • можливість працювати з автомобілями
  • вона безкоштовна!


Мінуси гри XRacer: Traffic Drift

  • багато реклами
  • управління могло б бути і краще
  • немає пошкоджень, а могли б і бути


Висновок: респект розробникам за все те що вони вклали в цю гру, але чи є сенс? Мав би місце при належній керованості, а так виходить ранер, який і в Африці ранер, да графіка, да тюнінг, але кого обганяти? Фури? Загалом, гра нормальна, але ми хочемо більшого!


Реклама

завантажити XRacer: Traffic Drift 1.05 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.05 (104105)
дата завантаження 2014-06-25 19:24
Розмір 40.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0625

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-09-30 02:15:22
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(155)
3.97★ 79.45%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/26 08:22
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |