Mad Moto Racing: Stunt Bike
4 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

У цей черговий раз вас знову чекають неймовірні трюки на буркітливий байці, який готовий кинутися вперед до труднощів і небезпечних віражах! Гра реалізована як 2D гонка на тлі пустелі, в якій в одному місці зібралися всі визначні пам'ятки Єгипту або на тлі стародавньої китайської стіни, фонів багато, насправді. Але ми не будемо чіплятися до фону, тому що набагато цікавіше те що відбувається безпосередньо перед нами.

Геймплей і сенс гри: для розуміння гра дуже проста, тому що сенс полягає в тому щоб пройти кілька складних ділянок і дістатися до фінішу якомога швидше, від швидкості і залежить скільки зірок ви отримаєте, зірок як зазвичай - три. З небезпек вас чекають падіння, циркулярні пилки, трампліни, мотузки і багато чого іншого, у всіх цих місцях потрібно бути обережніше і грамотно вибирати швидкість, знати де додати газу, а де загальмувати. У підсумку ваш герой на своєму мотоциклі буде витворяти неймовірні речі!

Фізика і графіка: графіка тут теж досить проста, але особливих вишукувань тут і не потрібно, тому що це 2D, але от з фізикою справи йдуть набагато краще, керувати мотоциклом складно, так що буквально після першого рівня ви почнете відчувати складності для проходження рівня на максимальний результат. Управляти потрібно акселерометром, гальмувати і прискорюватися можна торкаючись екрана, в цілому все збалансовано і зручно.

Особливості гри Mad Moto Racing: Stunt Bike

 • в грі є шість різних локацій по десять рівнів в кожній
 • розробники обіцяють додати ще трас найближчим часом
 • просте і зрозуміле управління
 • хороша фізика
 • багато мотоциклів які потрібно розблокувати


Що сподобалося у грі:

 • безумовно простота і ефективність, яка затягує
 • завантажити і грати можна безкоштовно
 • прикольні звуки, особливо коли ви впадете - пробирає до кісток хрест ;)
 • багато складних рівнів


Що не сподобалося у грі:

 • дрібниці які суперечать законам природи
 • круті мотоцикли за які потрібно платити $


Висновок: цілком адекватна і приємна гра без особливих амбіцій і претензій до вашого пристрою, ідеальний варіант якщо на байку покататися хочеться, а інше вже набридло.


Реклама

завантажити Mad Moto Racing: Stunt Bike 1.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.2 (7)
дата завантаження 2014-06-25 18:51
Розмір 19.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 04:54:02
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.97★ 79.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/26 07:49
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |