Castle of Illusion
3.8 (284)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Ігри від Disney знає практично кожен власник андроїда, одні тільки пригоди крокодильчика Свомпі чого варті, туди ж історія іграшок, пошуки періі, Немо та інші знаменитості. Але на початку цього літа Disney вирішили виштовхнути на ігрову арену легенду - гру Castle of Illusion.

Історія: це одна з перших ігор про Міккі Мауса, яка побачила світ завдяки Sega в 1990 році. Так що неймовірні пригоди в замку чаклунки Мізрабель повторяться і на цей раз! Сюжет міняти не стали, навіщо псувати класику?

Сюжет: класична історія - викрадена подружка Міккі Мауса, всі знають що її звуть Мінні? Викрала її зла чаклунка Мізрабель і заточила в свій замок. Так що ви повинні пробратися в замок, знайти Мінні і перемогти чаклунку, само собою в стилі Disney!

Графіка і геймплей: цього разу легенду стали відроджувати не так на пиксельной плантації, залишили тільки сюжет і назва, графіку і геймплей ж помінявся повністю. І це добре. Тому що тепер ви не будете грати в піксельний 2D платформер, а поринете у величезний 3D світ, красивий, дуже красивий, лощену, я б сказав. Фізика, руху, все ідеально, ви фактично граєте в мультику. Всі сюжетні вставки теж являють собою гарні замальовки, про озвучку і говорити не варто, це вищий пілотаж і тут не до чого причепитися.

Плюси гри Castle of Illusion:

  • історія - сюжет
  • графіка - озвучка
  • механіка - управління
  • да практично всі
  • це той випадок коли навіть дорослим буде приємно грати, не дивлячись на нижнє обмеження за віком


Мінуси гри Castle of Illusion:

  • він усього один і це 10 баксів які потрібно заплатити щоб завантажити цю гру з Google Play ... не дешево, але я повторюся, хороші ігри повинні коштувати грошей, в даному випадку окупається кожен цент.


Висновок: є 10 доларів - не шкодуйте і качайте, якщо немає - ви знаєте що робити ;) Пограти ви повинні в будь-якому випадку - ось єдина істина!


Реклама

Castle of Illusion для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Усі додатки Disney на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(284)
3.79★ 75.78%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/24 08:36
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |