Покинутий будинок
4.1 (226)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Розробники LoveGames дивні, це не докір, просто трохи насторожує коли у компанії є лише дві гри, одна з них - милий платформер де потрібно грати за ще більш милого кошеня, який стрибає по яскравим і позитивним рівням, а друга гра яку вони випустили буквально через кілька днів - ужастик з зомбі, монстрами і частинами людських тіл. Проба пера або вони хочуть вивчити попит? Так чи інакше, до появи наступної гри це питання залишиться без відповіді.

Скажу відразу, ця гра не блищить якістю анімації, небаченої графікою чи іншими позиціями на яких зав'язані такі ігри від великих розробників, бюджет дає про себе знати, але можливо це і заважало зробити дійсно страшну гру? Тому що ця вийшла дуже навіть страшна, а треш який ви побачите на своєму екрані тільки підсилює ефект.

Сюжет: за сюжетом головний герой і його дівчина відправляються прогулятися в покинутий будинок, мабуть, найромантичніше місце на землі. Але ця прогулянка закінчується не найкращим чином, чоловік, за якого вам і належить грати, отримує по голові і, прокинувшись, виявляє що дівчина пропала, а кругом тільки цей похмурий будинок. Будь це життєва ситуація, я б відразу сказав що дівчина сама огріла його по голові за таку прогулянку і пішла додому, але в грі все інакше ...

Геймплей: реалізовано все з душею, але дуже просто. Вас чекають панорамні фотографії покинутого будинку, не знаю одне це місце або різні, але добірка відмінна. Як ми можемо розуміти, одних фотографій недостатньо, тому все що необхідно для гри - деяка анімація, істоти, елементи що не сфотографуєш - їх домалювали, намальовано нормально, але через те що фотографії якісні відразу видно накладення. Якщо не чіплятися, а перейнятися атмосферою, то враження залишається належне. Всього вас чекає дві з половиною сотні таких місць і записи до кожного з них, завдання і головоломки які потрібно вирішити.

Звуки та інше: важливою частиною атмосфери будь-якого фільму жахів є звуки які будуть вас оточувати, тут з цим повний порядок - стогони, ВОІ, скрегіт кісток і багато іншого, я вже не кажу про чорний гумор, може не зовсім тут доречне, маса монстрів та інше , загалом якщо зануритися в це з головою, то налякані ви будете неабияк ...


Висновок: об'єктивно ця гра не більш ніж черговий треш в цьому жанрі, а його тут вистачає з головою, але на практиці Покинутий будинок справляється зі своїм призначенням, він затягує і лякає, в доважок тут все безкоштовно, так що спробуйте, якщо не боїтеся.


Реклама

завантажити Покинутий будинок 2.0 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
AIR30
Загальна інформація
версія 2.0 (2000001)
дата завантаження 2018-08-13 05:25
Розмір 89.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(226)
4.1★ 82.02%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/24 07:14
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |