Hungry Gows
4.4 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Вас чекає яскравий і досить барвистий світ в який вторглися прибульці (за сюжетом), які хочуть все зжерти, але ви, само собою проти. Сюжет насправді безглуздий, тому що на прибульців ці істоти не схожі (в загальному розумінні громадськості), вони більше схожі на купки чогось ... втім не важливо, чи сюжет в подібній грі не так вже і важливий, так що давайте поглянемо на сам геймплей і оцінимо чим вам доведеться займатися.

Геймплей: На кожному рівні нам буде потрібно знищувати цих «небезпечних» прибульців, які, до речі кажучи, за весь час гри не проявляють ніякої агресії. Прибульці мають міцний зв'язок, складно сказати чим вони пов'язані, може це павутина, може ще що, а може і ектоплазма яка, але сенс тут в тому що ви можете прибрати одну ланку, натиснувши на нього, тоді зв'язок десь розірветься і споконвічна конструкція зазнає змін (впаде, покотиться, накренився і так далі). Нагадую мета - знищити прибульців, так що розривайте саме ті ланки які приведуть до загибелі інших учасників ланцюжка, при цьому в грі є класична система оцінки досягнення на рівні по трьом зіркам, відповідно чим менше торкань - тим більше зірок.

Особливості та сильні сторони гри Hungry Gows:

  • гра безкоштовна, не забуватимемо про це!
  • в грі яскрава графіка і є фізика і умовні механізми, це плюс
  • вас чекає близько сотні рівнів і це чудово
  • ви зустрінете 10 видів прибульців, до кожному потрібен особливий підхід - уважно читайте повідомлення на початку рівнів коли вони з'являються вперше
  • в грі є майже три десятки досягнень
  • більшість рівнів мають кілька варіантів рішень


Слабкі сторони гри Hungry Gows:

  • гра безкоштовна, тому періодично буде миготіти реклама
  • гру складно назвати складною, а ще є підказки які просто покажуть куди жати щоб було добре
  • вигаданий сюжет дивний і необгрунтований, навіщо було витрачати на нього час взагалі?
  • слабка участь гравця в що відбувається (докладніше в виведенні)Висновок: в загальному і цілому гра не погана, але головне що не сподобалося - у вас майже немає варіантів для реалізації свого творчого потенціалу, якщо взяти Angry Birds, то птицю ви можете запустити з різною силою, кутом і навіть напрямком, що дає сотні варіантів результату, хай і не всі успішні, але в нашому випадку весь ваш вибір обмежується «прибульцем» на якого потрібно натиснути. Але якщо всі інші головоломки вам давно набридли - скачайте і пограйте, все одно безкоштовно. А взагалі, спроба зробити нову і цікаву головоломку не вдалася, особливо якщо розробники намагалися чимось схожим на гру зі схожою тематикою - Cut the Rope 1/2, в нашому випадку гра не чіпляє, не дивлячись на відсутність явних проколів або недоліків.

Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard android obb


Реклама

завантажити Hungry Gows 1.3 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- GOWZILLA! The great and hungry GOWZILLA has hitched a ride to Earth and is ready to devour an entire level of Gows for you. NOM NOM!
- Japanese - We've localized HUNGRY GOWS so you can play it in Japanese! Dou itashimashite.
- World Unlock - We've recombobulated, rejiggered and otherwise made adjustments to the World Unlock system. Now get 60 stars to unlock the next World or buy a quick pass to unlock any World you want.
- Bug Fixes - Yup, there's been a few. Don't worry. We squished 'em.
Загальна інформація
версія 1.3 (11)
дата завантаження 2014-06-22 19:19
Розмір 40.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-30 02:12:32
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 13.25 MB
дата завантаження 2014-06-22 19:19

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.43★ 88.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/23 07:16
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |