Small & Furious
3.4 (24)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Неоднозначності в цій грі занадто багато, навіть якщо взяти відгуки - людина ставив або одну зірку або всі п'ять, інших відгуків просто нету. Та й самому визначитися відразу не виходить. Але спробуємо розібратися детально у всьому що нам надали розробники з POSSIBLE Games.

Сюжет: сюжет взагалі безглуздий, при цьому на самому початку нам показують класний мультик про те як з якоїсь лабораторії збігає парочка маленьких манекенів для краш-тестів. Причому вони реально маленькі, так як сплять в сірниковій коробці ... Питання. Вони що вирощують їх до стану дорослої людини а потім розбивають в автомобілі? Або навіщо взагалі тоді потрібні маленькі манекени? З яких пір у іграшок перевіряють безпеку? Ці питання точно залишаться без відповіді, втім це дурниця, можливо просто в світі іграшок не залишилося інших героїв, от і придумали ... Так чи інакше, сюжет є, нехай і викликає багато питань.

Позиціонування гри: заявлено що це гонки, але де супротивники? де час кола? де драйв? де відчуття швидкості? де вид ззаду / зверху / з кабіни? Чому назва співзвучна з Fast & Furious? Це ж просто аркада в якій потрібно долати перешкоди і в кінці кожної траси збивати папірці зі знаками які малюють на об'єктах для краш-тесту. Загалом складно назвати це гонками, тим більше автомобіль ви особливо не відчуєте. А ще тут є спідометр який показує швидкість в милях ... це прекрасно, але враховуючи масштаби всього що вас оточує при такій швидкості ви б опинялися за межами ігрового простору за пару секунд, або швидкість тут теж масштабується?

Графіка та інше: графіка якраз тут пристойна, яскрава така, мультяшна, і фізика є, бачити ви всі будете в красивому 3D світі, дії якого розгортаються на просторах будинку, а значить відчуття будуть забавні, чомусь навіть нагадало Re-Volt, там теж траси пролягали крізь будинки і сади. Пейзажі тут не скільки красиві скільки просто цікаві, над деталями працювали, молодці, це видно. Так само варто відзначити що фізика у автомобілів тут відмінна, кожен (всього їх сім) має свої особливості і до його управління доведеться звикати.

Висновок: з одного боку це непогана гра де можна покатати машину з непоганою фізикою по трасах з красивим оточенням, з іншого боку сенс у всьому цьому відсутня геть, а якщо чіплятися до дрібниць то можна потонути в питаннях. Грі не вистачає ідеї, сенсу, геймплея, якщо вже на те пішло, так що будемо сподіватися що це лише проба пера і коли-небудь потім нас чекає щось серйозніше.


Реклама

завантажити Small & Furious 1.19 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- game balance fixes
- levels fine tuning
Загальна інформація
версія 1.19 (119)
дата завантаження 2016-04-07 03:51
Розмір 16.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-04-07 06:57:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Розмір 103.25 MB
дата завантаження 2014-06-19 16:32

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(24)
3.42★ 68.45%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/20 07:30
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |