Larva Link
3.2 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Подібні ігри одноманітні і по суті не можуть запропонувати щось унікальне, тому розробники чіпляються за будь-яку можливість якось поліпшити або урізноманітнити цей жанр. Яскрава анімація і красива графіка, рухливі елементи, позитивна музика - це вже стало нормою для таких ігор, але весь час з'являється щось ще. Наприклад в грі Larva Link вам належить оперувати персонажами відомого мультика Larva, вони веселі й різноманітні, само собою посміхаються і будують всілякі пики.
Ідея гри дуже проста - потрібно виділити однаковий вигляд личинок, провести по них лінію і вони відправляться геть з екрану! Лінії можна проводити різними способами, зверху вниз, знизу вгору, зліва на право, справа наліво, навскоси ... Кожен новий раунд дає вам всього 60 секунд щоб показати на що ви здатні, так що чим більше очок наберете за цей час, тим краще ! Але якщо ви виділите 10 і більше личинок, то час відведений на гру збільшиться, так що прагніть ;) Так само ви будете стикатися з деякими фішками, такими як павутина, жаба, бомба і призма, кожен з цих елементів має свої особливості і я рекомендую вам вивчити їх на практиці і користуватися для збільшення підсумкового результату.


Що сподобалося у грі Larva Link:

  • яскрава графіка
  • хороша промальовування
  • забавні і рухливі персонажі
  • приємна мелодія
  • гра затягує азартом і вірою в свої сили!
  • мається мультиплеер, в якому ви зможете битися з іншими гравцями онлайн
  • вся гра безкоштовнаЩо не сподобалося у грі Larva Link:

  • було б приємно побачити ще кілька режимів гри
  • грати можна на одному полі, інших немає: (Висновок: відмінний представник жанру, він задовольнить не тільки тих хто любить такі ігри, але і тих хто обожнює однойменний мультик, так що скачати безкоштовно цю гру і витратити багато годин на досягнення гарного результату - потрібно!


Реклама

завантажити Larva Link 3.6.12 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 3.6.12 (45)
дата завантаження 2016-08-31 08:28
Розмір 28.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-08-31 11:30:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(30)
3.16★ 63.19%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/10 08:28
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |