Pirate Legends TD
2.8 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Все що ви знали про піратів і всі легенди які про них чули тут не допоможуть, до піратів гра має суто тематичне ставлення, але не більше того, виключно розважальний продукт без будь-яких претензій на історичні факти ;)
Але хіба можна бажати більшого від Tower Defense?
Що представляє з себе цей жанр всі знають, так що принцип гри розповідати немає сенсу, але є сенс відзначити що на думку Appys грою минулого року назвали саме Pirate Legends TD, може призначення і було притягнутим, але підстава для нього однозначно малося. Було ще багато нагород, тому що гра давно знайома власникам iOS, але всі нагороди в минулому нам не сильно цікаві. За фактом гра дійсно дуже якісна, продумана і якщо вам подобається цей жанр - вам дійсно варто її завантажити. Тим більше вона безкоштовна.
Так що, будуйте вежі і захищайтеся від всіх хто спробує прорватися до рідкісного артефакту вами вкраденому, серед противників будуть кораблі нежиті, імперський флот і навіть канібали, яким цікавий не скільки артефакт скільки смак вашої команди ...


Особливості гри Pirate Legends TD:

 • 20 видів веж
 • 14 карт для нескінченних битв
 • 28 видів ворогів і 4 види страшних босів
 • 7 типів середовища
 • чотири рівня складності


Що сподобалося:

 • виразно доречний саундтрек
 • класний стиль, все дуже продумано і красиво
 • набагато цікавіше ніж будувати кулемети і ракетниці
 • приголомшлива графіка та анімація
 • неймовірна деталізація ... всього!


Що не сподобалося у грі Pirate Legends TD:

 • гра може здатися складним через велику кількість елементів на карті
 • трохи набридають постійні меню і комікс який намагається витримати сюжет
 • навіщо взагалі сюжет в жанрі TD?


У результаті ми отримуємо рафінований продукт, безумовно вдалий і гідний уваги, що не має якихось серйозних недоліків який кидаються в очі, невже все настільки добре?

Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити Pirate Legends TD 1.0.1.79 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.1.79 (79)
дата завантаження 2014-06-04 17:27
Розмір 6.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 03:42:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

додавати чи змінювати події календаря та надсилати електронні листи гостям без відома власників

Дозволяє програмі додавати, вилучати та змінювати події, які можна редагувати на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати повідомлення від імені власників календарів або змінювати події без відома власників.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

записувати в журнал викликів

Дозволяє програмі змінювати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Шкідливі програми можуть стирати чи змінювати журнал дзвінків.

Розмір 355.23 MB
дата завантаження 2014-06-04 17:36

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.78★ 55.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/05 08:26
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |