Empire Z
3.6 (77)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

В цілому світ вже конкретно втомився від зомбі і апокаліпсисів які з ними пов'язані, сотні фільмів, серіали і ще більше ігор в яких є зомбі або відсилання до зомбі або як мінімум до наслідків апокаліпсису на основі вірусу. Спочатку все було цікаво, цікаво, потім стало набридати, а зараз це вже просто нестерпно! Що говорити, тепер все до чого приробили букву Z автоматично стає про зомбі, мабуть це жест доброї волі, світ вирішив зробити такий ось розпізнавальний знак щоб люди відразу сторонилися продукту. Але як це не дивно, гра Empire Z вийшла більш ніж прийнятна! Для початку це стратегія, а не черговий шутер, стратегія яка могла взагалі не мати ніякого відношення до зомбі і бути хорошою, може навіть краще, але так і бути, вирішили зробити її про зомбі. Ідея в цілому проста - світ в руїнах, всюди погроми, котловани і напівзруйновані будівлі, при цьому залишилися невеликі ділянки землі куди зараження не дісталося і там можна жити, така ділянка вам і дадуть щоб ви почали відновлювати мир з нуля або майже з нуля. Вижили дуже мало, але всі об'єдналися щоб впоратися з наслідками апокаліпсису. Основне завдання - займатися будівництвом, дослідженнями та дотримуватися порядку, саме він і буде ключем до успіху в усіх починаннях. Але все не так безхмарно як може здатися, вам належить не тільки будувати а й оборонятися від нападів зомбі і битися проти інших гравців, які так само як і ви отримали ділянку землі який вони забудовують. Так що вас чекає цікавий сюжет, постійні бої за своє виживання і відмінна графіка з чудовою деталізацією, так що не будемо звертати увагу на те що це зомбі, сприймемо як відмінну стратегію!


Реклама

завантажити Empire Z 2.2.8 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- Misc Bug Fixes
Загальна інформація
версія 2.2.8 (228)
дата завантаження 2018-08-01 15:50
Розмір 76.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(77)
3.62★ 72.44%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/05/26 07:20
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |