Jurassic Park ™ Builder
4.2 (193)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Гра зроблена на основі дуже відомого фільму про динозаврів «Парк Юрського періоду», фільму які був іконою свого рідкісного жанру у свої роки! Про динозаврів взагалі не так багато всього, але на просторах інтернету вони ніколи не вимруть, особливо якщо є така гра! Не тільки спостерігати за їх битвами, а й брати активну участь в них, створюючи і прокачувавши свого вихованця! Крім битв вас чекає і можливість досліджувати міфічний острів, який називається Нублар ... Причому ваша подорож почнеться з витоків, а саме з моря, потім на сушу а потім можна створити свій власний парк, захистити різні види динозаврів один від одного і нарешті почати пускати туди туристів, які готові заплатити великі гроші щоб подивитися на це диво природи! Найскладніше - розбиратися в переплетеннях ДНК з якими вам доведеться зіткнутися для того щоб вивести самого крутого динозавра на острові. Так само не варто забувати про їх харчування, комусь потрібна м'ясо, комусь їжа з моря, іншим рослини і нарешті деякі види харчуються винятковими продуктами, за наявністю яких вам так само належить стежити. Якщо ж ви зможете виростити більше п'яти хижих динозаврів то для вас відкриється спеціальний режим під час якого потрібно обороняти туристів від цих динозаврів які хочуть проломити вольєр і вибігти на свободу і сіяти всюди страх і хаос! І нарешті арена, туди ви зможете виставляти найсильніших представників виду щоб битися з іншими гравцями онлайн!


Особливості гри Jurassic Park ™ Builder:

  • більше трьох десятків видів динозаврів які можна виростити
  • більше п'яти десятків медалей які потрібно заробити
  • безліч побічних видів тварин яких потрібно вирощувати на корм вашим вихованцям
  • кілька режимів гри, в тому числі і онлайн
  • приголомшливі ефекти і звуки які можна почути тільки в парку Юрського періоду!

Реклама

завантажити Jurassic Park ™ Builder 4.9.0 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Hi, fellow Jurassic Park Builders!
• Bug fixes for overall game performance that help improve your experience in the game.
Thanks for playing Jurassic Park Builder!
Don’t miss any of the news by staying on top of all the latest developments.
The Jurassic Park Builder dev team
Загальна інформація
версія 4.9.0 (209)
дата завантаження 2016-11-16 10:31
Розмір 21.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Fortinet → Adware/AdColony!Android

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-11-16 12:33:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

UA_DATA

UA_DATA

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(193)
4.22★ 84.37%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/05/21 07:07
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |