MLB Perfect Inning
4.5 (84)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Розробник цієї гри GAMEVIL не шпарко захоплюється спортивними іграми, але з бейсболом вже мав справу, так що знає всі особливості і дурних помилок точно не допустить! Тим більше за їх плечима такий хіт як Zenonia, принаймні останні дві частини. Гра розроблялася старанно, так що готова вразити вас унікальним геймплеєм, настільки якісним що ви здивуєтеся тому що це відбувається на вашому андроиде! Більш того, грати в неї можна не тільки на планшетах, а вже на телефонах таке справді рідкість. Що саме - зрозумієте погравши в неї ;) Гра ідеально себе почуває при мережевих матчах, має неймовірну промальовуванням і графікою близькою до кінематографічної, але і просить за це багато потужності від вашого пристрою, на мій погляд - справедливо. Причому промальовані не тільки стадіони і глядачі, що набагато важливіше промальований кожен гравець, найдрібніші деталі! Всього тут є 30 цілком реальних команд і 215 гравців в сумі. Для більшої достовірності їх пересування було змодельоване більше 150 можливих рухів, що теж тягне на місцевий рекорд! Більш того, цілком реально реалізований сам процес гри, який почнеться з того що ви виберете свою улюблену команду і почнете сезон з невеликих ігор, поступово рухаючись до проміжних турнірам і до заключного бою, яке визначить істинного чемпіона! У вас буде можливість грати в 15 різних національних лігах, вибирати різні команди щоб проходити гру знову і знову! Ви зможете повноцінно управляти своїми гравцями, торгувати ними, тренувати, відновлювати і здійснювати інші необхідні операції. Багато варіантів гри і управління дозволять вам вибрати те що вам дійсно подобається і де вам реально комфортніше. Та що тут говорити, бейсбол чекає!


Реклама

завантажити MLB Perfect Inning 2.1.7 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 2.1.7 (217)
дата завантаження 2015-04-07 10:07
Розмір 45.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-04-14 21:03:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(84)
4.46★ 89.22%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/05/16 08:13
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |