Merlins Adventure
3.6 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Вже не перший раз хтось намагається відродити класичні платформні 2D гри, які в свої роки притягували мільйони людей, причому не тільки тому що вибору-то особливо не було, а тому що вони реально були цікаві, от якось так і намагаються зробити , ігнорую сучасну графіку в спробах подчекнуть крутість гри як факту. Що ж до цього розробника, то з подібних ігор це їх перша, можливо і остання, але там видно буде.
Грати вам належить за Мерліна, за сюжетом це ім'я персонажа, але по факту Мерлін це назва мудрого чарівника з британських легенд, в цілому саме так ваш персонаж і виглядає. Мерлін зазвичай ходили при королях і були їх вірними радниками, але вам належить колобродити по замку і вирішити величезну кількість важких завдань, ви ж мудрець! Крім складних завдань практично на кожному кроці вас будуть чекати різні небезпеки, уникайте їх у міру можливості і можливо зможете пройти до самого кінця. Взагалі сюжет описує те, що відбувається так що ваш герой, мабуть, був поганим радником і король образившись на нього вирішив ув'язнити його у в'язницю. Але тут-то мабуть здатність до мудрості і магії прокинулася і ви вирішили втекти звідти і помститися злісному королю!


Особливості гри Merlins Adventure:

  • дюжина здоровенних рівнів які розбиті на зали
  • в грі працює автоматичне збереження
  • ретро-графіка і музика в стилі 8-біт
  • цікаві пастки і місії
  • маса іншого пізнавального та розважального чекає вас!

Реклама

завантажити Merlins Adventure 2.3.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 2.3.2 (2003002)
дата завантаження 2018-08-13 05:24
Розмір 19.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Touchportal на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.62★ 72.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/04/30 09:07
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |