Grow Away
4 (17)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Раніше ці монстри харчувалися тільки звичайною їжею, хай і шкідливою, але їх раціон нікому не заважав, може навіть навпаки - допомагав, але в якийсь момент вони сильно озлобилися і вирішили знайти собі інше джерело прожитку, наприклад вас! З усього це випливає що вам доведеться оборонятися, допомагати ж вам будуть овочі з вашої грядки, які готові горою встати на захист свого рідного городу! Якоюсь мірою гра зроблена за мотивами знаменитої Plants VS Zombie, так що якщо вихідний варіант вам подобався, обов'язково спробуйте і цей!

Якщо порівнювати цю гру з жахливою дієтою монстрів, то вона шалено прекрасна, тут швидкий геймплей і просте управління, використовуйте спеціальну вегетаріанську катапульту щоб відкинути злісних монстрів подалі з вашого життя і раціону! Інакше вибір у вас не дуже хороший, або їх з'їсте ви, або вони вас!
Певною мірою гра показує проблеми сучасного суспільства в якому все менше і менше місця відводиться під чисту й здорову їжу, щодня нас атакують спокуси з'їсти щось хімічне, жирне або невідомо як приготоване, так що грайте і думайте про те що ми на самому справі їмо і про те що пора щось змінювати.

Ваш город це остання лінія оборони, яка захищає травоїдний світ від вторгнення всього самого жахливого що є з темної сторони! Закидайте стрункі ряди атакуючих монстрів овочевими снарядами, будуйте барикади із зелені і не забувайте що це на добру справу!


Особливості гри Grow Away:

  • у вас буде дев'ять видів овочів встали на ваш захист
  • кожен вид овочів прекрасно справляється з певним видом монстрів
  • грати належить в чотирьох світах
  • вас чекає веселощі і захоплюючий сюжет
  • вдаримо разом по поганому харчуванню!

Реклама

завантажити Grow Away 1.0.4 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Various bug fixes and improvements
Загальна інформація
версія 1.0.4 (104)
дата завантаження 2014-04-25 17:26
Розмір 24.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 00:54:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(17)
4.02★ 80.37%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/04/26 08:08
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |