Fighter Tornado 2014
4.3 (28)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Подібні ігри можна згадувати досить довго, фактично свій старт вони взяли практично на тетрісі і Gameboy, де були ігри які мали вигляд зверху, можливість рухатися суто вперед знищуючи все на своєму шляху. Але навіть на наступних поколіннях приставок, таких раритетах як денді намагалися відійти від цієї найпростішої реалізації роблячи якісь тривимірні літалки або їх подібність. Що вже говорити про наступні покоління які швидко зламали всі стереотипи і дали старт нової ігрової ері. Але періодично, особливо на андроиде виходять такі ось ігри, які відрізняються від своїх предків напевно тільки тим що вони кольорові, не більше того ... Але не будемо забувати що нові технології деколи перетворюють старі ігри, чи вийшло зробити таке на цей раз?
Гра вже випускалася і це реліз цього року в якому додали бонуси, багато нової зброї, деякі нові ефекти, десь взяли більше реальності (за заявою розробників), додали ретельності в промальовування графіки і вирішили зупинитися на цьому щоб не зіпсувати враження від ностальгії.
Що стосується сюжету, то тут мало що змінилося. Ви за штурвалом новітнього винищувача «Торнадо» які повинен знищувати юрби атакуючих його ворогів, захищати базу і в цілому протистояти всім хто тільки з'явиться у верхній частині екрана. Чи змогли вони зробити гру краще - виразно, залишилася вона тієї класичної аркадою з божевільним геймплеєм - ТАК!Особливості гри Fighter Tornado 2014:

  • гладкий і приємний геймплей
  • багато нових і дуже цікавих рівнів
  • у гру додали багато сюжетних сцен та спеціальних бонусів
  • чудовий і гармонійний саундтрек

Реклама

завантажити Fighter Tornado 2014 1.5 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.5 (6)
дата завантаження 2015-04-21 11:31
Розмір 21.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-04-21 14:39:11
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(28)
4.35★ 86.99%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/04/22 07:55
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |