CarX Drift Racing
4.3 (233)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Розробники з CarX Technologies попали в точку коли придумали цю гру, з багатьох причин, фізика, автомобілі, їх механіка і поведінку, тут все просто ідеально, може місцями і не так вже прям Перфект, але баланс просто фантастичний! Що говорити, якщо демо-версію гри скачало майже півтора мільйона чоловік! Для подібних проектів це навіть занадто! Але, раз народ жадає хліба і видовищ, то швиденько вийшла і сама гра, яка нарешті доступна і на нашому сайті!

Опис гри від самого розробника починається з попередження - гра затягує, вона може затягнути на багато годин! Так що вас дуже просять робити перерви кожні сорок хвилин ... забавно, але нікого цим не налякати!

Тепер варто перерахувати сильні сторони гри, серед яких:

  • це повноцінний симулятор дріфту!


А це значить що у вас буде унікальна можливість отримати цей незабутній досвід в складній справі, більше того, складному і дуже небезпечній справі - дріфті. Кожен хто любить ганяти і валити боком, як кажуть, отримає справжнє задоволення від цього! Використовуйте ручник або грайте газом, буксує так як вам буде зручніше! Палена гума і кола на асфальті чекають вас! Шкода запаху не відчути ...

  • на даний момент це сама реалістична гра на мобільних пристроях!


Гра напхана крутими тачками, кожну з яких ви зможете відчути в прямому сенсі слова, буквально до кожного гвинтика! Всі машини поводяться по різному, плюс ви завжди відчуєте по якому покриттю зараз їдете. Гоночні траси так само не обійшли стороною, деталізація і тут на висоті! Звуки від машин просто фантастичні, якщо вони вам подобаються, відразу беріть навушники! Кожну машину можна налаштовувати, для чого придумано по чотири режими які підійдуть в тій чи іншій ситуації. Повтори з великою кількістю камер допоможуть вам насолодитися виконаною роботою, а найкрутіші заїзди можна заливати безпосередньо в Youtube!


  • тут є як одиночна так і багато користувачів гра


В одиночному режимі вам буде чим зайнятися, купа трас, кубків і досягнень, купуйте машини і відкривайте траси, все це надовго вас займе, але якщо набридне - тут є спеціальний онлайн чемпіонат в якому може взяти участь кожен!


У загальному і цілому CarX Drift Racing це безумовно успішний проект який під музику (так-так, вони зробили саундтрек) рухається до вершини слави на маркеті! Нам лише залишається завантажити це чудо і побажати удачі розробникам!


Реклама

завантажити CarX Drift Racing 1.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.1 (2)
дата завантаження 2014-04-07 17:02
Розмір 10.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-26 23:54:02
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(233)
4.31★ 86.14%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/04/08 07:02
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |