Tiny Thief
4.3 (32)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Для початку варто трохи сказати про розробника, тому що це ... Rovio Stars Ltd., А значить це ті ж люди які зробили Angry Birds або Bad Pigies! Але насправді це не зовсім так, це лише підрозділ споконвічного Rovio, на рахунку якого лише дві гри, але так чи інакше, це якість якому можна довіряти, навіть якщо гри і не стануть такими вже прям хітами.

Сюжет гри Tiny Thief розгортається в світі який дуже схожий на наш, тут править несправедливість, жадібність, користь і все продажні по самі вуха! Але знаходиться хтось маленький і непримітний, але втомлений від усього цього і готовий битися відстоюючи свої переконання і інші погляди на світ! Повстати - саме до такого рішення приходить головний герой, він вже не може спостерігати за подіями з боку, так що допоможіть йому в цій пригоді в боротьбі з неподобством! Дія розгортається у часи середньовіччя, так що вас чекають таємничі замки, лицарі та інші необхідні елементи, без яких ця епоха обійтися ну ніяк не могла. До слова сказати, ваш герой - не якийсь здоровань переросток який готовий втоптати в бруд будь-якого зустрічного, він навпаки, досить слабкий і мілкий, але зате пронирлі і дуже добре користується своїм інтелектом, завдяки якому і виживає в цьому страшному місці.
Пройдіть всі шість епізодів на які розбита гра і згадайте що таке класичний point-and-click, який якраз в цій грі і реалізований. Але приготуйтеся зустрітися з труднощами, у вас буде багато небезпечних ворогів, серед яких будуть злі лицарі, кровожерливі пірати і навіть робот, як це не дивно!
Геймплей заточений на головоломки які вам належить вирішувати кожен рівень використовуючи весь свій інтелект або ж незвичайні елементи на рівнях, що може ввести вам в повний ступор, але не здавайтеся, бо справедливість варто того!


Реклама

завантажити Tiny Thief 1.2.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
UNLOCK A FULL NEW EPISODE WITH A SIMPLE PURCHASE: In this new magical adventure, the King is kidnapped by the Wicked Witch! To rescue him, our tiny hero will have to turn to dark magic for help, and fight witches and their evil spells. The final battle is a classic duel with a dragon! Can Tiny Thief break the spell and free the King?
EPISODE INCLUDES:
- 5 New, magic-filled levels
- 18 Hidden objects to find
- 10 New characters including witches, ghosts and dragons
Загальна інформація
версія 1.2.1 (57)
дата завантаження 2014-11-07 12:03
Розмір 44.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(32)
4.33★ 86.63%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/04/01 07:54
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |