Super Gravity Force
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Загальний геймплей гри такий: треба спускатися вниз, підкоряючись Супер-Гравітації. Начебто нехитро і нудно, але вас чекає олдскульна графіка незабутої Dendy, ритмічна 8-бітна музика, дюжина яскравих персонажів і мета, дійти до якої заважають купа ворогів і рельєфи місцевості.
Почнете гру ви інопланетянином. Звичайно, ж зелененьким. Пізніше будуть розблоковані і інші персонажі (другим йде зомбі з мозковим слимаком, що іронічно). При підкоренні планети вам доступні 2 режими, нормальний і хардкорних. І три девайса на вибір:

  • Щит - допомагає при випаданні з екрану
  • Бомба - знищує все згубні об'єкти
  • Магніт - збільшує радіус збору печенек. Тобто бонусів.


Поради по проходженню:
На першому рівні уникайте бензопил і мін (верхня частина сфери). Поглинайте корів і намагайтеся потрапити у фіолетовий коло, він дасть швидке падіння і можливість руйнувати деякі блоки, а значить золото. Збирайте електризувалося сині кола, це щити. Будьте обережні, не потрапляйте в ямку між двох повних блоків, стрибати герої не вміють, дуже вже велика гравітація. Врятує в цьому випадку тільки бомба. Хапайте червоні і жовті зірки, остерігайтеся гармат. Половинчасті блоки руйнуються після одного стрибка на них. І пам'ятайте, чим довше ваше падіння, тим значніше збиток.
Девайси купуються за кристали, але кристали можна заробити і на рівні в незначній кількості. Або купити за реальні гроші.
Загалом, запускаємо рівень, розслаблюємо мозок і руки, мінімальними зусиллями рухаємо вліво-вправо нашого інопланетянина і доходимо рівень до кінця. Або не доходимо. Але пограти за зомбі з мозковим слимаком все ж варто.


Реклама

завантажити Super Gravity Force 1.0.0 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.0 (2)
дата завантаження 2014-03-30 18:15
Розмір 25.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 14:12:32
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/03/31 07:06
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |