Another Case Solved
4.2 (14)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

У місті кояться жахливі речі, все буквально висить на волосині, прірва ніколи не була так близько, а головна причина всіх бід - раптовий заборону на солодощі в будь-яких їхніх проявах! Але це місто буквально жив на солодощах та їх заборона змінить буквально все! Але всім дуже пощастило тому що сьогодні біля керма ви, а ви - кращий детектив в окрузі і зможете докопатися до правди розкривши цей страшний змову. Але шлях до істини буде довгим і складним, вам доведеться знайти масу доказів, постаратися зіставити їх і само собою допитати багато свідків.Особливості гри Another Case Solved:

  • тільки в цій грі ви зможете самостійно створити зовнішній вигляд вашого детектива, починаючи з його одягу і закінчуючи реквізитом який він використовує
  • гра володіє відмінним і продуманим сюжетом, вам належить обстежити докази, зіставляти їх з наявними фактами, робити коло підозрюваних і копати під кожного з них!
  • сюжет закручений настільки, що має масу відгалужень і завжди буде тримати вас у напрузі
  • крім основної сюжетної лінії ви можете розважатися беручи підробітку у вигляді невеликих сторонніх розслідувань, це дасть вам додаткові гроші і досвід
  • у міру розвитку своїх талантів ви зможете облаштовувати свій офіс, міняти меблі та інші елементи, які й визначають справжнього детектива
  • тільки тут ви зрозумієте що бути детективом це складно, особливо коли побачите 75 досягнень до яких потрібно прагнути!

Реклама

завантажити Another Case Solved 1.3.3 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
In 1.3.3:
- Bug fixes
- Simplified Chinese language support
Загальна інформація
версія 1.3.3 (1443551311)
дата завантаження 2015-10-06 03:43
Розмір 50.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
4.16★ 83.21%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/03/20 08:40
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |