FRONTLINE COMMANDO 2
4.4 (161)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

За сюжетом гри в першій частині головний герой був відданий і кинуто напризволяще і вірну смерть, але як і належить в будь-якому грамотному сіквелі - головні герої так не гинуть! Якщо взагалі гинуть ... Тим не менше, тепер ваша головна мета - помститися тим хто вчинив з вами таким чином і розгромити всіх інших хто спробує вам перешкодити вершити правосуддя.

Як і в першій частині основна ідея - зібрати свою власну команду професіоналів, кожен з яких буде відігравати важливу роль і витягувати інших в тій чи іншій ситуації. Крім того що солдат потрібно буде знайти, до речі вибір буде дуже широкий, всього в грі є більше шести десятків унікальних найманців, готових вступити у ваші ряди. Після збору команди кожного потрібно буде навчити і прокачати належним чином, так би мовити розкрити його потенціал повною мірою. Для вашої команди уготовано більше чотирьох десятків місій, а якщо цього буде недостатньо, то є ще більше 10 спеціальних місій для самих наполегливих. Так само, як зараз популярно, ви зможете битися не тільки проти ворогів а й проти інших гравців, перевіряючи на міцність свій і їхні загони, намагаючись з'ясувати хто крутіший, в якійсь мірі це і є основна мета і головна відмінність цієї частини від попередньої .
Так само стороною не змогли обійти і навколишній вас світ, для PVP битв виділено сім локацій, кожен елемент на яких можна зруйнувати, чи потрібно? - По вашому розсуду. Так само вас чекають багато різних видів військ, танки на землі, вертушки в повітрі і інші цікаві елементи яких просто не може не бути на полі бою! Про озброєння так само не забули, все ваше зброю можна покращувати, модифікувати і модернізувати. Крім кулеметів і всіляких гвинтівок, вибухівки та іншого стандартного арсеналу у вас з'являться бойові дрони, їх можна сміливо відправляти на розвідку або закидати в саме пекло бою, зберігаючи життя свої бійцям! Гра особливо добре оптимізована під планшети, на яких ви зможете відчути війну як ніде-небудь ще!


Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити FRONTLINE COMMANDO 2 3.0.3 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Bug fixes and other improvements to game performance
Загальна інформація
версія 3.0.3 (3030)
дата завантаження 2016-01-26 05:46
Розмір 76.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-01-26 07:48:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 71.51 MB
дата завантаження 2014-03-13 18:07
Усі додатки Glu на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(161)
4.42★ 88.41%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/03/14 09:59
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |