Beyond Space
4.3 (49)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Всім привіт друзі!

І сьогодні ми подивимося на футуристичну аркаду Beyond Space.

Гра поєднує в собі 2 жанру: аркаду і екшн. Beyond Space є космічною 3D-стрілялкою, яких в магазині Google Play не так багато. При першому запуску гра нагадала мені Galaxy on Fire, але схожості проглядаються тільки на перших парах, якщо ви поринете в гру, то зрозумієте, що Beyond Space пропонує нам куди більш цікавий gameplay. Ну що ж спробуємо розібратися у всьому по порядку.

Як я вже сказав гра запропонує нам політати на красивому футуристичному кораблі по просторах галактики. Ім'я головного героя Max Walker, космічний мандрівник і першокласний пілот.

Max підписує контракт з Альянсом і виявляється винуватим в міжгалактичному конфлікті, тут і починається вся історія. Сюжет, як і геймплей в цілому виконано на дуже високому рівні, протягом всієї гри, вам будуть запропоновані короткі відео вставки і озвучення. Яка до слова виконана кращими акторами, завдяки цьому гра є повноцінним блокбастером.

Що стосується місій, то нам запропонують 16 різних рівнів з захоплюючим геймплеєм.

У вашому розпорядженні 9 найпотужніших космічних винищувачів, які можна модернізувати або покращувати повністю за внутреігровую валюту. Крім цього вам доступно іншу зброю: щити і форсажні камери. Ваші вороги дуже розумні, завдяки штучному інтелекту. Різні об'єкти і кораблі мають свою тактику бою, яка змінюється з кожним вашим дією чи ударом. Тому використовуйте різні атаки і стратегії ведення бою.

Графіка і звуковий супровід виконані відмінно, це позначається на вазі гри, який складає більше 1ГБ.

Підводячи підсумок варто зазначити, що гра виконана на належному рівні, тут вам і відмінна графіка, повністю русифікувати діалоги, цікавий сюжет і захоплюючий gameplaй. Вообщем однозначно спробуйте зіграти в цю гру. Beyond Space вже зараз доступна в магазині Google Play

На цьому у мене все.

Дякуємо за перегляд, всім удачі!

Реклама

завантажити Beyond Space 1.0.4 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.4 (1004)
дата завантаження 2014-03-06 16:17
Розмір 45.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-30 00:21:32
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(49)
4.29★ 85.71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/03/06 16:12
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |