Імперія Галактики: Еволюція
3.6 (144)

Імперія Галактики: Еволюція

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Сюжет гри заглядає в далеке майбутнє, коли природні ресурси на нашій планеті практично скінчаться, за залишки почнеться жахлива війна, а більшість людей буде прагнути переселитися далеко в космос, особливо якщо врахувати що велика чать планети стане непридатною для життя. Так і ви опинитеся на великому космічному кораблі який відправився в космос на пошуки далекої планети яка зможе стати для вас будинком, більше того, через довгі роки поневіряння така планета знайшлася! Це саме той момент коли з'являється шанс почати все з самого початку і побудувати велику імперію, яка буде існувати за вашими правилами і законами.
Але справжня імперія це складний механізм який формується з багатьох чинників, серед яких великі обсяги корисних копалин необхідних для будівництва і виробництва, розвиток відмінних технологій, які зможуть відправити вас ще далі в майбутнє, само собою це величезна флотилія яка готова не тільки захистити вас, але і може поневолити інші землі. Але не забувайте і про союзи з іншими гравцями, разом ви станете тільки сильніше і зможете показати всьому космосу свою силу і міць.
Як це стало модно, ви можете вибрати кілька шляхів розвитку, або мирну дипломатію і торгівлю або захватческая діяльність і відкриту агресію яку будуть боятися і поважати.

Особливості гри Імперія Галактики: Еволюція:

  • чудова онлайн гра з чудовою інтеграцією
  • спеціальний магазин в ігровому просторі
  • наявність спеціального чату в якому ви зможете спілкуватися з мільйонами гравців
  • ігрові сцени які запам'ятаються вам на довгий час
  • дуже просте управління і зрозумілий інтерфейс
  • кожне свято вас чекають акції та подарунки!

Реклама

завантажити Імперія Галактики: Еволюція 1.9.36 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
What's new:

1. Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.9.36 (3496)
дата завантаження 2018-05-23 21:39
Розмір 47.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(144)
3.6★ 71.95%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/03/04 21:37
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |