Bubble Crusher
4.5 (57)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Упевнений, кожен з вас хоча б раз у житті стикався з зпузирчастий поліетиленом в який дуже люблять загортати всілякі товари, починаючи від елементів декору і закінчуючи всілякою електронікою. Так чи інакше кожен з вас любив тиснути ці бульбашки і насолоджуватися хлопками які вони видають. Само собою кожен приблизно пам'ятає що заняття це дуже заразне і зупинитися практично неможливо! Так ось тепер ви можете робити це на своєму телефоні ...

Але гра не настільки сумна щоб просто плескати бульбашки, вона захоплююча і зажадає від вас відмінною реакції і хорошій швидкості! На кожному рівні вас чекають всі нові повороти сюжету і маса цікавих проблем з якими вам доведеться зіткнутися, подобається вам це чи ні. У грі передбачено кілька цікавих режимів гри і вона регулярно оновлюється, пропонуючи кожного разу що нове і цікаве. І найголовніше - плескати бульбашками корисно для вашого організму! Це зробить вас позитивніше і допоможе зняти стрес, а це запорука довголіття!

Особливості гри Bubble Crusher:

  • декілька режимів гри - класичний, режим зен, подвійний режим
  • відмінна графіка, особливо якщо врахувати що це просто бульбашки
  • незабутні звукові ефекти, а як же без них?
  • можливість поділитися своїми досягненнями в друзями в Фейсбуці або Твіттері

Реклама

завантажити Bubble Crusher 4.4 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
✓ Minor Bug Fixed
✓ Performance Improvements
Загальна інформація
версія 4.4 (10)
дата завантаження 2015-02-17 13:43
Розмір 16.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-02-17 15:51:12
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(57)
4.46★ 89.15%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/02/26 10:14
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |