Tiny Tower
3.2 (41)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Ігри такого роду досить незвичні, тому люди ставляться до них двояко, з одного боку є маса шанувальників, з іншого тих хто гру не розуміє і не любить, як слідство. Але так чи інакше, на базі це ігри зробили гру Star Wars: Tiny Death Star, огляд якої вийшов буквально вчора, що доводить наявність адекватного попиту на ігри подібного жанру!

Як вже говорилося, вежа населена величезні кількістю маленьких людей, вони радо вітають вас при вході в гру і дуже просять вас знайти їм житло і роботу. Якраз цим вам і доведеться в основному займатися! Будуйте бізнес вежу, в якій зможуть жити і працювати ваші друзі бітізяне! Розвивайте Тіні вежу і робіть її все вище і вище, вибирайте на якому поверсі ви розмістите суші-бар, а на якому піцерію. Кожний заклад буде приносити вам гідний дохід, чим більше поверхів ви побудуєте, тим більше доходу отримаєте. Так само кожного з жителів ви можете персоналізувати, підібрати для нього відповідний костюмчик. Якщо вам здасться, що якийсь бітізянін погано справляється зі своєю роботою, то замініть його на іншого, знайдіть кожному відповідне заняття, тоді загальна працездатність помітно підвищиться. Коли поверхи вашої башти почнуть наближатися до хмар, ви зможете обслуговувати VIP відвідувачів, що помітно збільшить престижність вашого закладу, а дохід подвоїться! Стати справжнім бізнесменом!


Особливості програми Tiny Tower:

  • Весела й захоплююча аркадна гра в стилі 8біт!
  • Побудуйте свою власну бізнес вежу!
  • Робіть вежу все вище і престижніше! Будуйте нові поверхи, і розташовуйте на кожному різноманітні закладу!
  • Знайдіть роботу веселим бітізянам! Вони житимуть в вашої вежі і при цьому працювати!
  • Кожного жителя вежі можна персоналізувати!
  • Діліться своїми досягненнями на Facebook і Twitter!

Реклама

завантажити Tiny Tower 1.7.0.8 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.7.0.8 (51)
дата завантаження 2014-11-07 12:04
Розмір 28.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(41)
3.2★ 63.97%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/02/25 08:57
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |