Monster Warlord
4.3 (33)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Почавши гру ви швидко усвідомлюєте що вам потрібна армія, велика армія сильних монстрів яка дозволить вам конкурувати з безліччю інших гравців, але для цього буде потрібно витратити багато сил щоб зібрати справжню колекцію непереможних істот! Схильність до колекціонування властива багатьом людям, серед яких велика кількість власників андроїда, для яких і створена ця чудова гра!

Щоб збирати свою колекцію монстрів вам доведеться ловити їх у прямому сенсі слова, тому що почавши грати ви відразу потрапите в пригоду, наповнене таємницями та битвами, по ходу яких ви і зможете заволодіти новими учасниками своєї армії. Всі монстри розбиті на 6 типів, практично як елементалі, тільки більше - чотири стандартних стихії, а так само тьма і світло! Повні протилежності! Всі монстри в грі унікальні, кожен володіє своїми спеціальними характеристиками, кожен може стане в нагоді у своєрідній ситуації, так що чим більше створінь ви зберете, тим вам буде простіше і веселіше. Але це ще не все, ви зможете поєднувати монстрів щоб отримати ще більш рідкісне і унікальне створіння, він буде сильніше і могутніше, так що задумайтеся, це відмінна можливість розбити своїх ворогів!
Битися вам належить не тільки з іншими гравцями, але і з великими босами, яких тут хоч відбавляй! Так само для гравців організовані спеціальні спільні походи в процесі яких ви зможете досліджувати підземелля, в яких можна знайти як скарби, так і нових монстрів для своєї колекції.
Крім битв в грі прекрасно розвинені і комунікації, тому після і під час PVP боїв ви зможете спілкуватися з іншими гравцями, створювати альянси і навіть клани!


Реклама

завантажити Monster Warlord 7.8.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Ver 7.7.1 is live. !
1. Fixed a crash issue with Android 4.4 KitKat
Загальна інформація
версія 7.8.1 (781)
дата завантаження 2021-03-08 17:43
Розмір 76.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

READ_PHONE_NUMBERS

READ_PHONE_NUMBERS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки GAMEVIL на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(33)
4.26★ 85.1%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/02/21 17:56
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |