Золотошукач Валентина
4 (40)

Золотошукач Валентина

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Фактично це інтерпретація класичної гри про видобуток золота, яку знають всі, ну або майже все ;) Так чи інакше сенс гри залишився колишнім - ви будете здобувати золото, чим більше - тим краще. Стратегію вибирати вам - маленькі шматочки простіше поцупити, але вони приносять набагато менше очок в порівнянні з великими, але великі і потягти важче, так що або багато разів по маленьким, або мало раз по великих, як варіант - можете поєднувати, самі ж професіонали - витягнуть все до останньої крихти!

Але яке відношення видобуток золота може мати до дня Святого Валентина? Може на золото можна буде купити дорогі подарунки? Безперечно, але тут сенс в іншому. Розробники як би натякають що єдина любов золотошукачів це саме золото і ніяк інакше! Так що в цій варіації Gold Miner вам належить витягувати на поверхню шматочки золота які своєю формою дуже сильно нагадують сердечка!

Але не забуваємо, крім золота в грі можна добувати і дорогоцінні камені, їх форма залишилася без змін, мабуть до них розробники особливої ​​любові не відчувають ;) Але в надрах з'явилися і цікаві подарунки які виглядають як коробка цукерок, само собою у вигляді серця. Виловлювати їх і користуйтеся корисними бонусами, які націлені на одне - допомогти вам добути якомога більше золота!


Реклама

завантажити Золотошукач Валентина 1.1.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- Bug fixes and performance improvements.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (644160901)
дата завантаження 2016-09-01 06:08
Розмір 37.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(40)
3.98★ 79.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/02/12 11:07
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |