South Surfers - Marine Subway
3.8 (44)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

З таким захоплюючим і екстремальним видом спорту як серфінг вас з радістю познайомить маленький пінгвіненя і його друзі, які є справжніми майстрами своєї справи! Відчуйте справжнє море і насолоджуйтеся дивним досвідом дрейфу по хвилях на запаморочливій швидкості. Деякі хвилі будуть просто величезними, приготуйтеся до цього! Подивіться своєму страху в очі й шалійте вперед, вгору і вниз по бурхливим хвилях. Здійснюйте запаморочливі стрибки і трюки. На вашому шляху можуть зустрічатися крижинки, розбиваючи їх ви будете отримувати ігрові очки! Якщо ж ви впали з дошки, то доведеться починати все спочатку, так що постарайтеся бути обережніше! Розробники наділили свою гру приголомшливою фізикою і балансом гравітації, від чого вам буде здаватися, що ви пливете за справжнім хвилям. Управління в грі дуже приємне і інтуїтивне, повною мірою використовує можливості акселерометра вашого мобільного пристрою. Куди ви нахиліть свій пристрій, туди і буде нахилена дошка для серфінгу! Для виконання стрибків і трюків досить струснути ваш пристрій або просто торкнутися сенсорного екрану! Піймайте свою хвилю! Успіху і приємної гри!


Особливості гри South Surfers - Marine Subway:

  • Насолоджуйтесь геймплеєм в цьому аркадном симуляторі серфінгу!
  • Виберіть свого майстра серфінгу з чотирьох доступних!
  • Плавайте по хвилях на дошці для серфінгу та виконуйте запаморочливі трюки!
  • Легке в освоєнні управління за допомогою акселерометра!
  • Збирайте крижинки, намагайтеся дістати максимальну кількість очок!
  • Реалістичний фізичний движок гри!
  • Яскрава і барвиста графіка!

Реклама

завантажити South Surfers - Marine Subway 2.0.5 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 2.0.5 (2000005)
дата завантаження 2014-02-03 18:05
Розмір 28.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 1.5+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-26 19:57:02
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

записувати в журнал викликів

Дозволяє програмі змінювати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Шкідливі програми можуть стирати чи змінювати журнал дзвінків.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(44)
3.85★ 76.91%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/02/06 12:04
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |