Colonies vs Empire
3.8 (146)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

У ті далекі часи Сполучене Королівство тільки освоювалася в нових землях, і починала відкривати і завойовувати все нові і нові території, створюючи при цьому нові поселення і колонії. З часом жителів колоній ставало все більше і більше, це призвело до того, що колоністи організували справжню опозицію і вирішили затвердити свої власні права на землі Америки. У грі вам представлена ​​можливість вибрати одну з ворогуючих сторін, ви можете керувати долею колоністів, які в майбутньому стануть громадянами Сполучених Штатів Америки. Або ви можете стати на сторону Великої Британії і принести мир і порядок в нові землі в ім'я короля Георга III. Геймплей гри дуже захоплюючий і різноманітний. Ви можете створити своє поселення, будувати нові будівлі, займатися економікою і розвитком. З часом ви зможете зібрати достатньо коштів щоб наймати до лав своєї армії навчених бійців, а також артилерію і гармати! Вам належить відстоювати свої права на землю, або ж силою забирати собі чужі землі. Всі безпосередньо залежить від вашого вибору. Управління в грі інтуїтивне і з ним дуже просто розібратися. Візьміть участь у подіях, які відбувалися до зародження Америки!


Особливості гри Colonies vs Empire:

  • Захоплююча стратегія на вашому смартфоні або планшеті!
  • Чудово передана атмосфера 18го століття!
  • Якісна графіка і спецефекти! Для високої продуктивності бажано, щоб на вашому пристрої було не менше 1 Гб оперативної пам'яті!
  • Дві сторони: Колоніальна Америка і Велика Британія
  • Займайтеся будівництвом, економікою і розвитком своєї майбутньої імперії!
  • Будуйте війська, розвивайте армію і чекайте коли на вас нападуть, проявіть майстерність і захистіть свої землі, або захопіть чужі!

Реклама

завантажити Colonies vs Empire 1.2.5 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
1.2.5:
Google security issues are resolved
Good reviews are motivating to make this game better. The game is FREE and ADS FREE. Lets keep it this way. Help promote the game, Write a positive review.
Загальна інформація
версія 1.2.5 (1002005)
дата завантаження 2017-03-04 08:24
Розмір 27.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-03-04 10:27:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(146)
3.78★ 75.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/01/26 10:15
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |