Mr.Extravagant
3.6 (48)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Розробники позиціонують свою гру для тих хто сильно втомлюється на роботі, що не залишає ніяких шансів їх особистого життя. Ситуація проста, на роботі завал, проблем повно, в такій ситуації просто життєво необхідно забутися і відвернутися на щось приємне і цікаве. І якраз цим для вас і виступить світ створений для головного героя цих неймовірних пригод! Підкоряйте клуби та знайомтеся з будь придивилася вам дівчиною, тут можливо абсолютно все! Забудьте про свої проблеми, поки ви занурені в цю гру все інше не має значення!


Але на будь-які гулянки потрібні пристойні кошти, розробники не забули і про це! Так що перш ніж відправитися в усі тяжкі вам належить пограти в казино або на ринку акцій, це дасть вам достатні фінанси щоб провести наступну ніч так як вам хочеться і піти в будь-яке місце в місті, він буквально ваш!

Що ж вас чекає в грі Mr.Extravagant?

Найголовніше і найбільше - тут мається п'ятнадцять прекрасних дівчат яких вам належить зачарувати і буквально вкрасти їх серця, при цьому ви повинні домогтися цього будь-якою метою! Спокушайте, умовляйте, розповідайте їм казки, все що завгодно заради вашої мети!

У цій грі є сотня прийомів щодо поліпшення зовнішності персонажа щоб ніхто не зміг встояти перед його чарівністю, перевірте їх все!

Дорогі автомобілі. А як же без них? Спортивні автомобілі, довгі лімузини, представницькі седани та ексклюзивні суперкари - це саме те що стане в нагоді вам для того щоб привернути удачу!

Геймплей реалізований просто, розробники впевнені що тільки прості ігри здатні доставити справжнє задоволення і можуть допомогти вам розслабитися, так що не напружуйтеся - тут все просто.

Часті оновлення! Ви думали що п'ятнадцять дівчат це межа? Як би не так! Оновлення обіцяють вам нових дівчат які будуть ще прекраснішим і менш доступні, але досвід у вас вже буде, так що прийміть це як виклик ;)


Реклама

завантажити Mr.Extravagant 1.0.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.2 (3)
дата завантаження 2014-01-21 18:36
Розмір 21.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 12:54:20
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

UPDATE_DEVICE_STATS

UPDATE_DEVICE_STATS

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(48)
3.63★ 72.65%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/01/22 08:36
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |