Block Gun 3D: Haunted Hollow
4.3 (206)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Ви будете відчувати себе втраченим в величезному будинку з привидами. Нежить, зомбі і примари з іншого світу пробудилися від свого сну. Відбивайте хвилю за хвилею моторошних ворогів за допомогою вашої кмітливості, швидкості реакції і природно зброєю, яку ви зможете знайти! Ви можете залишитися в будинку або спробувати щастя і пробратися через зловісний і заплутаний лабіринт. Як довго ви зможете стримувати натиск? Вбиваючи ворогів ви будете розбивати їх на блоки, збираючи які в подальшому ви зможете поліпшити свою зброю або зібрати нове! Тільки найкращі і витривалі зможуть вижити в цьому шаленому пиксельном кошмарі!


Особливості гри Block Gun 3D: Haunted Hollow:

  • Оригінальна гра, виконана в стилі шутера від першої особи з елементами хоррору!
  • Весела піксельна графіка!
  • Вам належить виживати в покинутому будинку, заповненому моторошними створіннями, такими як зомбі, приведення та інша нечисть!
  • Ви можете спробувати щастя і вибратися з будинку, але для цього вам необхідно буде пробратися через моторошний і заплутаний лабіринт, який також густо заселений ворогами!
  • У вашому розпорядженні величезний арсенал озброєння, щоб відбиватися від натовпів ворогів!
  • Вбиваючи ворогів, ви зможете збирати залишаються від них блоки, за допомогою яких ви зможете удосконалити своє озброєння або створити абсолютно нове!
  • Заробіть максимальну кількість ігрових очок і перевіряйте свій рейтинг в списку лідерів!

Реклама

завантажити Block Gun 3D: Haunted Hollow 1.1.4 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.1.4 (17)
дата завантаження 2017-10-11 07:16
Розмір 34.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки App Holdings на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(206)
4.32★ 86.46%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/01/21 09:52
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |