XField Paintball 2
4.1 (127)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Якщо вам захотілося пограти в пейнтбол, а збирати команду немає часу або можливості, так само як і купувати всю необхідну амуніцію і виділяти час на поїздку або навіть тренування, то пора перемістити це захоплення у віртуальний світ і завантажити гру XField Paintball 2 на свій андроїд вже сьогодні ! Завантаживши гру ви зможете приєднатися до online боям в режимі реального часу і показати свої навички та волю до перемоги тисячам інших гравців, які вже оцінили додаток і б'ються на полях!

Гра розроблялася серйозно, при її розробці вирішили впровадити не тільки сучасні движок який відрізняється якістю і динамікою, а й відмінну графіку, фізику і багато іншого! Більш того, при розробці гри компанія PCB Game (власне розробник) тісно співпрацювала з багатьма відомими фірмами які так чи інакше пов'язані з світом пейнтболу, що дозволило дуже уважно і детально розробити як моделі зброї, так і місцевість де гравці будуть воювати, їх одяг, аксесуари та багато іншого!
Так що приєднуйтесь і починайте свій шлях до перемоги, прокачивайте свого персонажа, набирайте досвід і заробляйте окуляри на кращу екіпіровку, удачі!


Особливості гри XField Paintball 2:

  • змагання в режимі реального часу за оригінальними правилами, ідентичним тим з якими ви зіштовхнетеся в реальному житті
  • в грі є магазин в якому представлена ​​величезна кількість зброї та аксесуарів від провідних виробників
  • бийтеся на найвідоміших тренувальних полях
  • кілька режимів гри для тренувань і відпочинку між змаганнями
  • маса сюрпризів і відмінна сумісність з великою кількістю контролерівУвага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити XField Paintball 2 1.14 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Update Network Engine
Graphics Optimisation
Minor Bug Fix
Загальна інформація
версія 1.14 (25)
дата завантаження 2014-11-07 23:21
Розмір 10.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (2)
Symantec → WS.Reputation.1

TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0827

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-11-08 01:21:03
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_FIND_LOCATION

ACCESS_FIND_LOCATION

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 122.59 MB
дата завантаження 2014-01-12 17:10

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(127)
4.13★ 82.69%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/01/13 10:04
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |