Angry Birds Season: Arctic Eggspedition
4 (402)

Angry Birds Season: Arctic Eggspedition

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Що можна сказати про діючу легенду? Перший раз гра Angry Birds з'явилася на iOS в 2009 році, але це був тільки початок ... вже сьогодні ця гра налічує близько десятка різновидів, сотні ворогів і героїв, кілька відгалужень, таких як Bad Piggies, наприклад, і кількість завантажень яке вимірюється сотнями мільйонів, що практично недосяжний результат для 99% учасників ігрової індустрії.
Секрет такого успіху простий, в першу чергу це доступність, яка полягає в тому що гра в Angry Birds може практично кожен власник сучасного мобільного телефону і тим більше планшета, гра підтримується величезною кількістю операційних систем, є навіть порти на ПК і консолі! Сюди ж варто записати і низькі системні вимоги, що дозволить грати з комфортом навіть на дуже слабких пристроях. До доступності можна віднести і простий, дуже простий геймплей, грати може хто завгодно, будь це дитина, підліток, дорослий або пенсіонер! Складність гри теж знаходиться на рівні доступності, якщо ви звикли домагатися висот - спробуйте набрати по три зірки на кожному рівні і зібрати всі бонуси, заняття специфічне і, відверто кажучи, складне! А якщо такі складнощі вас не цікавлять - одна-дві зірки і вперед, вивчати наступний рівень!
Крім доступності гра відрізняється бездоганною якістю отрисовки, оптимізації і неперевершеним стилем, який можна побачити на кожному новому рівні, в кожній новій частині, чого варті одні зоряні війни!

Що ж до Angry Birds Season: Arctic Eggspedition, то це оновлення посвітили настала зими та надали вам відмінну можливість взяти участь в експедиції за золотими яйцями, які як і раніше потрібно відібрати у свиней, які продовжують споруджувати хитромудрі, але вразливі споруди, руйнувати які ви і будете ;)


Реклама

завантажити Angry Birds Season: Arctic Eggspedition 6.6.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Cleaning up around the nest, pecking at some bugs, and making minor improvements.
Загальна інформація
версія 6.6.2 (6620)
дата завантаження 2018-05-23 21:36
Розмір 99.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

REGISTRATION

REGISTRATION

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(402)
4.03★ 80.64%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/12/08 06:53
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |