Sports Car Challenge 2
3.7 (438)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Що, власне нового вас чекає в цій частині гри і що про неї треба знати. Очевидно що графіка стала трохи краще, прогрес вимагає цього, трохи попрацювали над движком і геймплеєм, фізикою і можливістю налаштовувати ваш автомобіль, звичайно від цього теж гірше не стає, інше ж залишили без принципових змін.

На що варто звернути увагу - гру все ще випускають розробники з Volkswagen Group, що означає що покататися у вас вийде на певних моделях, з якими ця фірма в реальному автомобільному світі пов'язана, але повірте, палітра її спорткарів в даному випадку більш ніж прекрасна! Три спортивні моделі Ауді, парочка Бентлі, дві Бугатті, трійця з Ламборгіні, три Порше і Фольцваген Сирокко ... останній не шибко вписується, але не страшно, тому що інші машини це мрія, в прямому і переносному сенсі!

Розробники дуже багато уваги приділили ідеї інтеграції бренду в життя користувачів андроїда, тому продовжили працювати з технологією ABYSS ®, яка була застосована як в минулій частині, так і в цій, тільки в цій вас чекає вже третю ревізія, що відкриває нові горизонти. Ідея ж полягає в тому щоб постаратися передати вам емоції і відчуття максимально можливо наближені до реальних автомобілям марки щоб ви оцінили їх по достоїнству, і, можливо, коли-небудь стали власниками реальних аналогів, чого всім і бажаю! ;)

Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити Sports Car Challenge 2 1.5 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
NEW BRAND: Formula Masters China Series (Tatuus FA 010)
Загальна інформація
версія 1.5 (1810014)
дата завантаження 2014-11-08 03:33
Розмір 4.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
AegisLab → admob_1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-11-08 05:33:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 301.42 MB
дата завантаження 2013-12-07 19:35

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(438)
3.7★ 74.02%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/12/08 09:20
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |