Фішки
3.6 (52)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:


Тепер у любителів фішок, і тих хто хоче понастальгіровать з'явилася можливість зібрати нову колекцію, прямо на своїх мобільних пристроях. У грі є величезна безліч всіляких фішок, різноманітних тематик, і виконані вони як точні копії справжніх. Ви знову зможете зібрати фішки з героями Мортал Комбат або тематики Покемонів, фірмові Чупа-чупс капс і багато інших. До справжнього моменту в додатку доступно близько 500 фішок! Фішки можна купувати за ігрову валюту, або вигравати їх у суперників. Вам доступно три ігрових режиму на вибір, ви можете грати з штучним інтелектом, з друзями або ж з іншими гравцями по всьому світу в мережевій грі! Різноманітні фонові заставки приємно радують око, а звукові ефекти розбиття фішок настільки реалістичні, що ви відразу ж згадайте дитинство. Черговість ходу визначається за допомогою старого-доброго способу - ігри в камінь-ножиці-бумага.Также в грі можна придбати спеціальну фішку-біту, за допомогою якої ви підвищите свої шанси вибити більше фішок. Зберіть найбільшу колекцію, і не втрачаючи жодної фішки! Удачи!

Особливості гри Фішки:

  • 14 видів і близько 500 доступних фішок, з часом будуть з'являтися нові колекції!
  • Приємна фонова музика і візуальне оформлення гри у високому дозволі!
  • Реалістичні звуки розбиття фішок!
  • 3 режими гри: мережева гра, одиночна гра з комп'ютером і гра з друзями.
  • Спеціальні фішки-біти, що підвищують шанси на максимальний виграш!

Реклама

завантажити Фішки 1.0 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2013-12-04 17:56
Розмір 20.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-26 15:18:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(52)
3.59★ 71.73%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/12/05 08:54
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |