Bunny Jungle Run
3.2 (156)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Щоб вижити і подолати безліч небезпек в джунглях вашому герою доведеться бігти дуже швидко, але він же кролик, так що з цим проблем немає, а як щодо управління? А він на вас ;) А щоб отримати найбільшу кількість ігрових очок необхідно використовувати всі ваші навички, зароблені в подібних іграх!
Бідний кролик не встигає помилуватися пейзажами, адже він знаходиться в нескінченному переслідуванні. Прокладіть свій шлях через джунглі, повні смертельних пасток і гірок, перестрибуйте через голодних і кровожерливих крокодилів, біжіть по спинах тих, що купаються бегемотів і слонів, намагайтеся не зіткнутися на шляху з левами і розлюченими носорогами. Ви буде пробігати через різні рудники і шахти, в яких багато небезпек, але є і плюс, там повно золотих монет! Підбирайте стільки золота скільки зможете, вона вам ще знадобиться! За допомогою золотих морквяних монет ви зможете придбати прискорювачі, особливі ігрові предмети і одяг для вашого кролика. Діліться досягненнями зі своїми друзями в Facebook, станьте королем джунглів. Якщо вам подобаються ігри в стилі раннер аркад, то Bunny Jungle Run буде вам до смаку!

Особливості гри Bunny Jungle Run:

  • Прекрасний і барвистий раннер, наповнений веселими пригодами для гравців різного віку
  • Красива 3D графіка джунглів і забавних персонажів
  • Ви зустрінете на своєму шляху безліч диких тварин
  • Безліч персонажів, яких можна розблокувати
  • Нескінченний раннер, не попадіться в лапи скаженого Чорного Кролика

Реклама

завантажити Bunny Jungle Run 1.05 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.05 (6)
дата завантаження 2013-10-31 09:44
Розмір 45.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0709

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-09-29 21:00:14
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(156)
3.17★ 63.43%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/11/01 09:40
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |