Road Smash
3.4 (409)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

У цій грі вам належить мчати на величезній швидкості до перемоги, обганяючи всіх ваших суперників, класичний розклад, чи не так? Але будьте обережні, адже є й ті хто не любить вуличні гонки, наприклад доблесна поліція! Поліцейські постійно вистежують любителів нелегальних гонок і відправляють за порушниками своїх кращих водіїв, які хочуть спіймати вас з потрохами. Ідіть від погоні і не дайте себе спіймати!
Завантажуйте додаток і все це стане для вас доступним на вашому мобільному пристрої! Промчіться по трасах Канади, Америки і Мексики. Зробіть асфальт на дорогах гарячим! Для вас не існує законів, принаймні поки вас не зловлять! Вперед до захоплюючим і божевільним гонок!

Особливості гри Road Smash:

  • Прекрасна і реалістична графіка і фізика автомобілів
  • Найкращі автомобілі найвідоміших ліцензованих марок
  • Елементи тюнінгу і налаштування автомобіля під себе, виберіть для вашого залізного монстра колір і візуальні роботи для кузова!
  • Величезний вибір гоночних трас і погодних умов. Занесені снігом дороги або розпечені і посушливі, заїзди під час дощу і багато іншого
  • Змагаються в досягненнях з вашими друзями
  • І все що потрібно для справжнього екшену! Тараньте суперників і поліцейських, йдіть від переслідування, використовуйте нітро-прискорення!
  • Стати королем вуличних гонок!

Реклама

завантажити Road Smash 1.1.22 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.1.22 (971122)
дата завантаження 2017-11-25 16:42
Розмір 45.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(409)
3.42★ 68.34%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/10/31 08:19
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |