GRAVITY: DON'T LET GO
3.6 (150)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Тільки тут ви зможете випробувати напругу і хвилювання від захоплюючих подій які розвиваються аналогічно фільму, справжні гравці знають, що одна справа - дивитися, інша справа - брати участь, нехай навіть і в ігровому процесі. Боріться за своє виживання у величезному космосі, з землі він здається таким цікавим і романтичним, але насправді це величезна і небезпечна пустеля в яку і потрапляють головні герої, більше того, в результаті аварії їх шатл припиняє своє існування, у них немає ніякого зв'язку і надії на позитивний результат, але тим не менше вони будуть боротися за своє життя до останньої секунди.

У грі вам доведеться пробиратися крізь уламки і наслідки аварії, що відбулася прикриваючи свого партнера в спробах повернутися до шлюзу, звикаючи до управління вашим спеціальним костюмом і балансуючи на межі життя і смерті. Управляти чим-небудь в невагомості дуже складно і ви швидко зрозумієте це, особливо коли рівень кисню завжди зрадницьки йде до нуля. Чи зможете ви вижити в цій нещадної ситуації? Якщо ж основне завдання здасться вам простий, то для вас завжди є і додаткові місії які потребують ремонту деяких зовнішніх вузлів корабля, а це вже в рази складніше.

Гра вже пройшла основне оновлення яке виправило основні помилки місій, з'явилася можливість грати в многопользовательском режимі, з'явилися додаткові опції для мов та багато іншого, так що перед вами відмінний і готовий продукт.

Тут приголомшливий вигляд, але жити тут неможливо, немає ніякої надії, лише мить за миттю в яких ви повинні виживати, все що вам залишається - не відпускати!


Реклама

завантажити GRAVITY: DON'T LET GO 1.2.0 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Please read important note about device compatibility in description.
Загальна інформація
версія 1.2.0 (5962)
дата завантаження 2014-11-08 09:39
Розмір 44.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-11-08 11:39:04
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(150)
3.56★ 71.2%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/10/11 06:38
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |