CRAZY CHRISTMAS
2.8 (31)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Як це зазвичай і буває, напередодні цього свята всі починають до нього готуватися, прикрашають свої будинки і закуповують подарунки, в цілому всі щасливі, але як звичайно знайшовся хтось кого такий хід речей зовсім не влаштовує. Як це не дивно, цим самим людиною виявляється марнотрат подарунків - Санта Клаус! Але справа не в тому що йому не подобається свято, справа в тому що всі його подарунки були нахабно вкрадені злими лісовими гномами, які завжди відрізнялися пристрастю до накопичення, а яке різдво без подарунків від Санти? Так що вашим головним завданням стане громити зміцнення гномів і повертати все що вони вкрали Санте, до того ж, у гніві він страшний!

З самого початку ви зрозумієте що це дуже яскрава гра, зроблена у барвистому світі, на кожному розі вас буде чекати справжнє диво, а це дуже важливо, тому що вкрай сильно підстьобує в вас азарт і інтерес до того що відбувається далі. Причому гра побудована так що з кожним рівнем всі ці відчуття будуть лише посилюватися, але на жаль містить вона всього двадцять рівнів, але це тільки поки!

Кожен активний користувач може допомогти розробникам, причому цього разу питання стоїть не у фінансовій допомозі, а в ідеях для наступних рівнів, які розробники хочуть бачити саме від кінцевих користувачів, самі уявіть, наскільки цікаво буде грати на рівні який ви придумали самі ;)


Реклама

завантажити CRAZY CHRISTMAS 1.0.11 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.11 (1000011)
дата завантаження 2013-09-07 07:46
Розмір 19.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 08:57:30
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(31)
2.78★ 55.65%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/09/07 18:42
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |