Dubstep Hero
3.9 (537)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Що ж до самого жанру дабстеп (dubstep), це досить новий рух яке з'явилося в початку двохтисячних років і активно захоплює аудиторію. Як і багато подібних, з'явилося воно в Англії, а якщо точніше, то в південній частині Лондона і являє собою своєрідне відгалуження жанру герідж. У класичному варіанті це нестримні сто сорок ударів на хвилину, низький бас і брейкбіт а задньому плані.

У даній грі розробники вирішили підтримати вітчизняного виробника, так що тут міститься понад двадцять треків які належать кращим російським дабстеперам, серед яких:

  • Fast Food
  • Tom Reason
  • Breaking News та інші


Ігровий процес реалізований досить просто і розібратися зможе кожен, навіть після чергової ульотний вечірки ;) З верху екрану починають рухатися зображення кнопок, які вам і потрібно натискати щоб потрапляти в ритм звучала музики. У міру проходження швидкість буде збільшуватися, але ви швидко навчитеся і проходження не буде вас напружувати. Коли ж мелодія закінчиться, то можна оцінити свої результати за кількістю зароблених очок. Якщо кількості очок вистачає для переходу на наступний рівень, то гра триває!

Так само гра містить спеціальний розділ в якому ви можете знайти всі прозвучали треки і при бажанні їх придбати, а так само знайти там контакти безпосередніх виконавців, раптом захочете з ними поспілкуватися. В цілому, ця гра для всіх хто любить дабстеп і музичні ігри.


Реклама

завантажити Dubstep Hero 1.9 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- double icon bug fixed
Загальна інформація
версія 1.9 (20)
дата завантаження 2014-11-08 13:24
Розмір 45.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2014-11-08 15:24:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(537)
3.9★ 77.97%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/26 07:11
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |