Throwing Knife 2
3.7 (73)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Той хто пробував метати ножі в реальному житті прекрасно знає що для майстерного кидка тут є багато нюансів, в тому числі головний з них - маса ножа, у грі це врахували, тому на вибір вам буде запропоновано три різних ножа, що відрізняються масою, вибирайте той яким вам буде простіше маніпулювати і за справу!

Так само для вашої зручності ви зможете вибрати мішені, не думайте що в якусь принципово простіше потрапити, але проте, можливо так вам буде зручніше реалізовувати свої навички в цій справі. Так само статистика дозволить вам подивитися з якими ножами і мішенями ви набрали найбільшу кількість очок, так що пробуйте різні і експериментуйте.

Як вже говорилося, головна мета - набрати побільше очок, що безпосередньо залежить від того в яку мішень ви потрапите. Мішені будуть різнокольорові, залежно від складності їх розташування, відповідно якщо ви потрапляєте в зелений колір, то отримуєте одне очко, це не густо. Синій колір подарує вам в два рази більше, але і це не досягнення. Червоний - це вже краще і фактично золота середина, цей колір принесе вам п'ять очок. Жовтий ж найбажаніший, він приносить максимальну кількість в десять очок. Але остерігайтеся білих зон, вони заберуть у вас чверть всіх набраних очок, так що поціляйте трохи краще.

Крім іншого, мішені теж володіють своїм характером:

  • Ковбой - якщо ви потрапляєте в нього, то він буде захищатися і стріляти в вас! Щоб припинити це божевілля доведеться потрапити в нього ще раз.
  • Якщо мішень з гоблином, то не раджу вам в нього потрапляти, це завершить гру.
  • Аналогічна ситуація з бомбами, попадання в які викликає вибух і кінець гри, так само на них є таймер, який обмежує ваш час, якщо воно закінчується - знову вибух, але результативне потрапляння додають до таймера чотири секунди.
  • Якщо ж на мішенях знайдеться залізо, акуратніше, ніж може зрикошетила.
Реклама

завантажити Throwing Knife 2 3.10 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
optimized graphics engine.
Completely reworked physics engine
Fixed bugs.
Faster loading games
Загальна інформація
версія 3.10 (3010)
дата завантаження 2020-07-12 18:56
Розмір 14.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(73)
3.67★ 73.4%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/20 06:54
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |