Nun Attack: Run & Gun
3.2 (102)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Те, що відбувається в грі є певним продовженням минулої історії, в якій користувачі андроїда перемагали занепалу черницю, не дивлячись на успіх минулого операції зло виявилося незнищенна, воно не дрімає і не дає спокою всім його супротивникам.

Вам належить вирватися за межі нашого світу і дістатися до самого краю страхітливого світу, який вам залишила та сама черниця - Мортана. Так що заряджайте зброю і біжіть вперед, відстрілюючи демонів і уникаючи зіткнення з величезною кількістю перешкод, які виникатимуть на вашому шляху. Гра явно належить до того жанру, який ніколи не рекомендують людям зі слабкими нервами, і це не просто так! Вам не тільки належить перевірити свою віру, а й добряче попотіти, б'ючись з породженням пекла.

Вибирайте придивилася черницю, видайте їй смертоносну зброю, обзаведіться спеціальними предметами, що володіють святим благословенням і вирушайте в пекло, верша правосуддя і скорочуючи популяцію всього нечистого, що зустрітися вам на шляху. На вашому шляху встане кілька страхітливих світів, кожен з яких буде відрізнятися деякими особливостями, вам належить багато бігати, стрибати і само собою стріляти з потужних гармат, а за результатами порівняти свої досягнення з наявним рейтингу, в якому вже засвітилися ваші друзі і багато інших гравців .


Реклама

завантажити Nun Attack: Run & Gun 1.6.4 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.6.4 (30)
дата завантаження 2017-08-27 08:56
Розмір 33.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(102)
3.18★ 63.56%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/19 19:51
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |