Косинка
3.7 (178)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Принцип цього пасьянсу досить простий, для тих хто не знає - розповідаю: у процесі гри головне завдання - відкрити всі карти і викласти їх в спеціальні поля по мастях, починаючи з тузів, далі - двійки трійки і так далі.

Так само є колода, з якої можна виймати карти, якщо їх можна покласти в основний простір, де карти можна викладати один під одного порядку спадання, не залежно від масті, але обов'язково червоне під чорне або навпаки.

Кожна розкладка має можливість зійтися, тому якщо ви будете уважні, то все обов'язково вийде. До речі ця гра насправді серйозно розвиває уважність і швидкість реакції, тому що одним з параметрів, що дозволяє набрати більше очок - швидкість, тобто чим швидше ви розкладіть пасьянс, тим краще.

Само собою гра має багато різних налаштувань, серед яких сорочка карт - опція суто декоративна, але хто знає, може саме одна з них буде вашою щасливою? Справжні картярі свято вірять у призначення сорочки, перевірте і ви на власному досвіді.

Так є декілька режимів гри - стандартний, де мета - просто розкласти карти, і Вегас - гра на гроші, де за кожну викладену картку ви отримаєте деяку суму, але на гроші грати значно складніше через низку обмежень. Так само додали статистику по іншим гравцям, що дозволить вам відчути себе рекордсменом, за наявності гідних результатів, само собою.


завантажити Косинка 1.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.2 (2)
дата завантаження 2013-08-12 08:00
Розмір 3.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-26 10:33:20
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

установлювати фоновий малюнок

Дозволяє програмі встановлювати фоновий малюнок системи.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(178)
3.66★ 73.28%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/12 17:59
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |