Pool Live Tour
3.9 (357)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Це неймовірна гра в більярд, в яку грають більше двох мільйонів гравців практично кожен день, нарешті доступна на андроиде і кількість гравців від цього тільки збільшиться. Кидайте виклик своїм друзям або вступайте у двобій з мільйонами інших гравців по всьому світу, виграючи ігрову валюту або всілякі трофеї.

Вдосконалюйте свої навички в режимі одиночної гри або боріться в друзями в окремих битвах, знаходячи кожного разу щось нове для себе і нарощуючи амбіції для справжнього турніру. Само собою завдяки інтеграції у Facebook ви зможете запрошувати своїх друзів безпосередньо звідти, так що розважайтеся ;)

Найважливіше в цій грі - реалістичне управління і фізика, що робить її практично єдиною, яка може подарувати вам практичні ідентичні з реальністю відчуття. Так само режими гри крім онлайн розширені до гри на одному екрані або по Bluetooth. Що допоможе вам скрасити час в далеких поїздках або при нестерпному чеканні.

В одиночній грі доступно п'ять рівнів, кожен з яких підготує вас до реальних ситуацій, розвиваючи всі необхідні навички і навчить вас всіляким режимам і обставинам.

Так само важливим моментом більярда є кий, так що вам на вибір буде доступна величезна їх кількість, виконані вони в абсолютно різних стилях, таких як стімпанк, класичні, піксельний арт та багато інших, так що підберіть свій ідеальний і відправляйте на підкорення лунок!


Реклама

завантажити Pool Live Tour 1.5.9 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
This update is full of improvements. Install now and enjoy a better performance and more reliable match connectivity. See you at the pool table!
Загальна інформація
версія 1.5.9 (209)
дата завантаження 2016-11-25 07:30
Розмір 40.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-11-25 09:33:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(357)
3.87★ 77.3%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/11 13:53
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |