Tiny Story
4 (128)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Сюжет гри заснований на помилку яку хоча б раз у житті здійснював кожен - закохатися без пам'яті і можливості розвернутися. Так що вас чекають справжні романтичні пригоди в світі комах, які розгорнуться в красивому світі заповненому літнім сонцем і любов'ю.

Ваш герой - сонечко, вона яскрава і винахідлива, її завдання - зустріти кохання всього свого життя і, само собою, справити хороше враження, інакше, який у цьому сенс? Вам належить побувати в різних цікавих місцях, а задумайтеся самі, де тільки не живуть комахи? Та вони скрізь!

Ось і вам належить побувати практично скрізь, поспілкуватися з родичами та іншими комашками, вирішити багато головоломок та інших спірних, але дуже цікавих ситуацій. Насчет головоломок не лякайтеся, тут є дуже зручна система підказок, яка допоможе вам у будь-якій скрутній ситуації.

Гра запущена як експеримент, так що розробники дуже сподіваються на зворотний зв'язок, що допоможе проекту розвернутися і стати набагато доброзичливішим до користувача і отримати розголос у масах. Не відмовляйтеся від цього яскравого задоволення і насолодитеся класичною грою про любов в яскравих літніх тонах.

І не забувайте! Головне завдання цієї гри - ваше розслаблення і умиротворення!


Реклама

завантажити Tiny Story 1.2.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.2.1 (1002001)
дата завантаження 2013-08-02 11:50
Розмір 17.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-26 10:18:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(128)
3.98★ 79.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/03 11:49
Інші ігри для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |